BODY

Dynamické cvičení, při kterém procvičíte kompletně celé tělo a budete odcházet plní energie a s pořádnou dávkou endorfinů.
Hodina je koncipována tak, aby ji zvládl jak začátečník, tak i zkušená cvičenka. Každý cvik má několik modifikací a každý si může zvolit tu, ktera ho mírně posune z jeho komfortní zóny. Začínáme jednoduchou rozcvičkou a pak už posilujeme většinu svalových skupin až z nás stříká pot :-).  Žádné choreografie, nemusíte si nic pamatovat a můžete se soustředit jen na sebe, na své tělo a odpočinout si od všedních starostí. Posledních 10 minut věnujeme protahování, abychom se udržely pružné a omezily pozdější bolest

BOSU

Cvičení na balanční pomůcce, při kterém se zapojují hluboké svaly stabilizačního systému. Lekce začíná lehkým zahřátím a pokračuje ve formě intervalového tréninku. Na závěr vás čeká posílení CORE a kvalitní protažení.

!-

DANCE FIT

Dance Fit  je taneční zábavný fitness program. Při lekcích se řádně zapotíte a dostanete se do dobré kondice a nálady

ENERGY Workout

Kruhový trénink, který prověří tvojí sílu, výdrž a výbušnost. Energy workout ti nabízí intervalové cvičení, u kterého
procvičíš celé tělo. Půjde hlavně o cviky s vlastní vahou, ale i s pomůckami jako je například Bosu, nebo boxovací pytel

Hatha jóga

Hatha v sanskrtu znamená spojení energií slunce a měsíce. Tento tradiční systém jógy je zaměřen především na očištění těla a ducha od negativních vjemů, spojení těchto dvou elementů a řadí se spíše k pomalejším, plynulejším praxím. Hlavními pilíři jsou jógové pozice, tzv. ásany, práce s dechem a zklidnění mysli. Společně se pomocí dýchacích technik a posléze dlouhé výdrži v ásanách dostaneme až k závěrečné relaxaci, která nám pomůže vstřebat cvičení a tím podpořit naše mentální i fyzické zdraví.

HIIT

Na lekcích HIITu se v prvnich 10 minutach protáhneme a rozehřejeme, dále pak bude následovat intervalový trénink převážně bodyweight, ale k pár cvikům využijeme i pomůcky jako bosu či lehké činky. V posledních 10 minutách se uklidníme a protáhneme. Trénink je vhodný opravdu pro každého, instruktorka sice stanoví doporučený čas, např. 30 vteřin cvičení, 15 vteřin pauza, ale je už pak na vás, jestli si z toho uděláte 20 vteřin cvičení a 25 pauzu či naopak 40 vteřin cvičení a jen 5 vteřin pauzu atd. 

Intensive Body Workout 

Jedná se o silově kondiční trénink , tedy ideální trénink pro spalování tuků  a formování postavy.  V rámci tréninku klademe důraz na techniku a kvalitu provedení cviků. Výhodou je osobní přístup ke každému klientovi s možností modifikovat cviky dle jeho potřeb a zdravotních obtíží. V rámci cvičení budete mít možnost vyzkoušet cvičení s Kettlebells, TRX, bradla, tyče, apod. Lekce je koncipována jako intervalový trénink. 

-->

Jóga

Jóga je naukou o těle, mysli, vědomí a duši - znalost anatomie a fyziologie lidského těla využívá jóga v propracovaném systému tělesných cvičení a očistných technik, které pomáhají udržet tělo zdravé a v dobré kondici. Pomocí dechu učí Jóga pracovat s jemnou energií – práno

Jogalates

Jogalates je velmi nové, západní označení pro kombinaci klidnější jógy a dynamického pilates. Během lekcí se budeme zaměřovat nejen na celotělové protažení, sjednocení dechu a pohybu, ale i na posílení a zpevnění těla pomocí silových cvičení. Lekce jsou vhodné jak pro pokročilé, tak pro začátečníky, kteří si díky mnoha variacím prováděných cviků budou moct najít tu svou cestu k překonávání svých možností.

Kruhový trénink

Komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá ztratit váhu. Během  hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po třiceti vteřinách. V případě kruhového tréninku využíváme pomůcek jako TRX, BOSU, Kettlebells, Lana, tyče, bradla apod.

Pilates Dynamic

Dynamická forma pilates. Balanční cvičení zlepšující celkové držení těla. Cílem je propojení a vědomá souhra těla a mysli. Rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává tzv. jádro - power house - zádové, břišní a hýžďové svalstvo, které je základem správného držení těla. Klade důraz na správné dýchání.

Pilates s Pomůckymi 

Balanční cvičení zlepšující celkové držení těla. Cílem je propojení a vědomá souhra těla a mysli. Rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává tzv. jádro - power house - zádové, břišní a hýžďové svalstvo, které je základem správného držení těla. Klade důraz na správné dýchání.

!-

Poporodní Jóga

Joga po porodu pomáhá znovu posílit pánevní dno a svaly středu těla. Toto cvičení lze cvičit brzy po porodu, pokud nenastaly žádné komplikace, aby se spodní část břicha zpátky vrátila do původního stavu. Zaměřuji se také na problémy diastázi a hluboké břišní svaly.
Joga není pouze cvičení, ale spojení duše, mysli a těla. Ráda předávám lidem radu, jak najít klid v duši, naučit se relaxovat a zbavit stresu.
Baví mě cvičit, protože mi to dodává energii a nejvetší radost mám, když ode mě lidé odcházejí spokojeni.
Sebou si přineste pohodlné oblečení, dobrou náladu a miminka-) pokud není hlídání.

-->

Power jóga

Power jóga je druh praxe zaměřený na propojení plynulé jógy s posilovacími cvičeními. Jako váhu používáme výhradně své tělo a díky posílení svalstva všech jeho částí se postupně zpevňujeme. Na začátku opět zklidníme dech, protáhneme se a pak už se ponoříme do krásného světa pohybu a dechu se zakončením v relaxaci.

!-

Problémové partie

Lekce zaměřená na typicky problémové partie ženského těla a to zadeček, bříško a stehna. V tréninku se nevyhýbáme ani ostatním svalovým skupinám tak aby byla zachována komplexnost cvičení. Na začátku vás čeká dynamické zahřátí a následuje účinné posilování zadečku, bříška a stehen. Při cvičení využíváme posilování s vlastní vahou, Kettlebells, expandery apod.

-->!-

Ranní FRESH

Jak nejlépe začít den?
Kvalitním tréninkem, který vás "nakopne" na celý den!
Co vás čeká?
Silově kondiční trénink formou intervalu s pomůckami jako jsou činky, kettlebelly, bradla, steppery a nebude chybět i posilování s vlastní váhou. 

-->

TABATA + Břišní pekáč

Forma Intervalového tréninku při kterém dochází nejen ke zvýšení fyzčky ale efektivnímu spalování tuků. Základním principem Tabaty je opakování 8 sérií na každou svalovou partii. Cviky jsou koncipované nejen s vlastní vahou ale i s pomůzkami jako jsou činky nebo malé osy. 
Na konec tréninku Vás čeká cvičení na posílení břišních svalů.

Tae Bo

Tae Bo  je opravdu velmi účinný sportovní systém, který nejen redukuje tělesnou hmotnost, ale i zvyšuje svalovou sílu, je zábavou a upevňuje vůli.  Mění také váš postoj ke stresu a problémům každodenního života. Je to moderní druh skupinového aerobního cvičení na rychlou hudbu, které kombinuje prvky taekwon-do a klasického boxu s prvky tanečního aerobiku. 
V Tae Bo neexistuje žádná choreografie... to znamená, že Tae Bo je zcela prosté stresu, že si musíte zapamatovat různé pohyby a jejich pořadí za sebou a ty potom na konci hodiny v daném sledu budete opakovat.

!-

Těhotenská jóga

Lekce těhotenské jógy jsou vhodné pro všechny nastávající maminky. Lekce ale není jen o protahování. Budeme se hýbat v rytmu svého dechu zatímco budeme uvolňovat a posilovat části těla, které v těhotenství dostávají nejvíce zabrat. Přijďte se uvolnit! :-)

-->

Závěsné systémy -  TRX

TRX je zkratka vycházející z anglického Total-Body Resistance Exercise (= Cviky pro zatížení celého těla). Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách. Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost. Cvičení na TRX je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla. Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím. TRX buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.

Zdravá záda

Na lekci Zdravá záda se budeme soustředit na posílení, protažení a uvolnění zad. Lekce je vhodná pro všechny, koho záda bolí z přetížení nebo naopak ze sedavého zaměstnání nebo pro ty, kteří záda chtějí posilnit a dosáhnout tak lepšího držení těla.
A jak taková lekce bude vypadat?
Prvních 10 minut máme na vědomé dýchání a přípravu našich těl na cvičení, tedy takový warm up. Bude následovat 20-25 minut, kde se budeme soustředit na posilování zad a břicha.
V následujících 15-20 minutách budeme záda protahovat a uvolňovat a skončíme opět vědomým dechem a kompletním zklidněním.
Přijďte se protáhnout a posílit!

!-


Zumba

Na lekcích Zumby nepotřebujete žádné zvláštní taneční vlohy ani zkušenosti. Lekce je vhodná pro každého kdo miluje pohyb, tanec a  latinské rytmy. Zumba je jedna velká párty a dynamický fitness program, při kterém spálíte přebytečné kalorie a nabijete se endorfiny. 

-->