07. - 12. 11.
13. - 19. 11.
20. - 26. 11.
27. 11. - 3. 12.

Úterý 7. listopad 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.05 - 08.05
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
08.30 - 09.30
09.17 - 10.17
10.00 - 11.00
JITKA
11.00 - 12.00
16.00 - 18.00
16.00 - 17.00
16.15 - 18.15
VŠCHT soukromá hodina
17.00 - 18.00
squash 4. Štancl
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.30 - 18.30
BARBORA BŘICHO VYJÍMEČNĚ PŘESUNUTO NA ÚTERÝ
17.45 - 18.45
záskok VAŠEK-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
záskok VAŠEK
18.45 - 19.45
BÁRA K.
19.00 - 20.00
squash 4.
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
JITKA
20.00 - 21.00
liga Orálek - Voráček
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
20.00 - 22.00
20.15 - 21.45
21.00 - 22.00
21.00 - 22.00
21.00 - 22.00
21.00 - 22.00

Středa 8. listopad 2017

07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
squash 4.
08.00 - 09.00
08.00 - 09.00
08.30 - 09.30
MARIE PILATES
11.45 - 12.45
VŠCHT soukromá hod.
16.00 - 17.00
squash 4.
16.00 - 17.00
16.00 - 18.00
Miloň a Sorche
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
squash 4.
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
17.00 - 18.00
17.15 - 18.15
MARKÉTA
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
BÁRA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
PATRIK YOGA
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
squash 4.
19.00 - 20.00
20.00 - 22.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
21.00 - 22.00
Libor

Čtvrtek 9. listopad 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.30 - 08.30
08.00 - 09.00
08.00 - 09.00
10.00 - 11.00
JITKA
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
16.00 - 17.00
squash 4.
16.00 - 17.00
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
squash 4.
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 21.15
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 21.15
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
OLÍ
19.00 - 20.00
19.00 - 21.00
200.- kurt
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 21.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1:15 hod

Pátek 10. listopad 2017

08.00 - 09.00
squash 4.
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
15.00 - 16.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
16.00 - 17.00
17.00 - 19.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA TABATA
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 20.00
18:30-200
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
VAŠKŮV A PETRŮV VESLO POSÍLOVACÍ PÁTEK
19.00 - 20.00
19.00 - 21.00
19.00 - 21.00
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA
20.00 - 21.00

Sobota 11. listopad 2017

08.00 - 09.00
Squash Liga s Pavlem Tůmou
08.00 - 12.00
08.00 - 12.00
08.00 - 12.00
NIC NEPLATÍ FTVS
09.00 - 11.00
JITKA SVATOMARTÍNSKÝ SPINNING

Neděle 12. listopad 2017

10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
squash 4.
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
PETR vesla +15 min. břicho a záda
18.15 - 19.15
MIRKA
18.30 - 20.00
PATRIK YOGA 1,5 hod 🙆
18.45 - 19.45
KARIN

Pondělí 13. listopad 2017

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
15.00 - 16.00
badminton 4.
16.00 - 17.00
16.30 - 17.30
VŠCHT soukromá hodina
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
ILONA PILATES
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
MÍRA
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
MIRKA
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
19.00 - 20.00
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
JITKA
19.00 - 20.00
squash 4.
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT
20.00 - 21.00
Stepan
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
liga Orálek - Procházka

Úterý 14. listopad 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
08.30 - 09.30
10.00 - 11.00
JITKA
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
13.00 - 14.00
16.00 - 17.00
16.00 - 18.00
16.15 - 18.15
VŠCHT soukromá hodina
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
PLACENO FA
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
BÁRA K.
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
Squashliga - Dobák
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.00 - 20.00
squash 4.
19.15 - 20.15
JITKA
20.00 - 21.00
20.00 - 22.00

Středa 15. listopad 2017

08.30 - 09.30
MARIE PILATES
11.45 - 12.45
VŠCHT soukromá hod.
16.00 - 18.00
Miloň a Sorche
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.15 - 18.15
MARKÉTA
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
BÁRA
18.00 - 19.00
Squashliga - Škarda
18.15 - 19.15
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
PATRIK YOGA
20.00 - 21.00
20.00 - 22.00
20.00 - 22.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00

Čtvrtek 16. listopad 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
10.00 - 11.00
JITKA
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
11.00 - 12.00
16.00 - 18.00
16.00 - 17.00
squash 4.
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
18.00 - 21.15
18.00 - 21.15
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 19.00
squash 4.
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
OLÍ
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 20.00
turnaj
19.00 - 21.00
200.- kurt
19.00 - 21.00
20.00 - 21.00
turnaj
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1:15 hod
20.00 - 21.00

Pátek 17. listopad 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
17.00 - 18.00
zrušeno!!!JITKA TABATA
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.15 - 19.15
ZRUŠENO!!!JITKA
18.45 - 19.45
VAŠKŮV A PETRŮV VESLO POSÍLOVACÍ PÁTEK
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA
20.00 - 21.00

Sobota 18. listopad 2017

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 19. listopad 2017

10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
PETR vesla +15 min. břicho a záda
18.15 - 19.15
MIRKA
18.30 - 20.00
PATRIK YOGA 1,5 hod 🙆
18.45 - 19.45
KARIN

Pondělí 20. listopad 2017

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
16.00 - 17.00
Liga s Karlem Hackerem
16.30 - 17.30
VŠCHT soukromá hodina
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
ILONA PILATES
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
MÍRA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
MIRKA
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
JITKA
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT
20.00 - 21.00

Úterý 21. listopad 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
08.30 - 09.30
10.00 - 11.00
JITKA
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
16.00 - 18.00
16.15 - 18.15
VŠCHT soukromá hodina
17.00 - 18.00
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 20.15
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
BÁRA K.
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.15 - 20.15
JITKA
20.00 - 22.00

Středa 22. listopad 2017

08.30 - 09.30
MARIE PILATES
11.45 - 12.45
VŠCHT soukromá hod.
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.15 - 18.15
MARKÉTA
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
BÁRA
18.15 - 19.15
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
PATRIK YOGA
20.00 - 22.00
20.00 - 22.00

Čtvrtek 23. listopad 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
10.00 - 11.00
JITKA
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
12.00 - 13.00
badminton 4.
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.00 - 18.00
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 21.15
18.00 - 21.15
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
OLÍ
19.00 - 20.00
19.00 - 21.00
200.- kurt
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 21.00
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1:15 hod

Pátek 24. listopad 2017

09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
17.00 - 20.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA TABATA
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
VAŠKŮV A PETRŮV VESLO POSÍLOVACÍ PÁTEK
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA
20.00 - 21.00

Sobota 25. listopad 2017

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 26. listopad 2017

10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.15 - 19.15
MIRKA
18.15 - 19.15
PETR vesla +15 min. břicho a záda
18.30 - 20.00
PATRIK YOGA 1,5 hod 🙆
18.45 - 19.45
KARIN

Pondělí 27. listopad 2017

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
16.30 - 17.30
VŠCHT soukromá hodina
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
ILONA PILATES
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
MÍRA
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.15 - 19.15
MIRKA
19.00 - 20.00
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
JITKA
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT

Úterý 28. listopad 2017

07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
10.00 - 11.00
JITKA
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
16.00 - 18.00
16.15 - 18.15
VŠCHT soukromá hodina
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 20.15
18.15 - 19.15
LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
PETR
18.45 - 19.45
BÁRA K.
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
JITKA
20.00 - 22.00

Středa 29. listopad 2017

08.30 - 09.30
MARIE PILATES
11.45 - 12.45
VŠCHT soukromá hod.
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
17.15 - 18.15
MARKÉTA
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
BÁRA
18.15 - 19.15
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
PATRIK YOGA

Čtvrtek 30. listopad 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
10.00 - 11.00
JITKA
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
11.00 - 12.00
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 21.15
18.00 - 21.15
18.00 - 19.00
JITKA
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
OLÍ
19.00 - 21.00
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 21.00
200.- kurt
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1:15 hod

Pátek 1. prosinec 2017

09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA TABATA
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
VAŠKŮV A PETRŮV VESLO POSÍLOVACÍ PÁTEK
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA

Sobota 2. prosinec 2017

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 3. prosinec 2017

18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
PETR vesla +15 min. břicho a záda
18.15 - 19.15
MIRKA
18.30 - 20.00
PATRIK YOGA 1,5 hod 🙆
18.45 - 19.45
KARIN