16. - 17. 9.
18. - 24. 9.
25. 9. - 1. 10.
2. - 8. 10.

Sobota 16. září 2017

09.45 - 10.45
badminton 4.
10.15 - 11.15
12.00 - 13.00
15.00 - 16.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
16.20 - 17.20
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
20.00 - 21.00
badminton 4.

Neděle 17. září 2017

09.00 - 10.00
09.00 - 10.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
16.00 - 17.00
badminton 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.15 - 19.15
PETR vesla +15 min. břicho a záda
18.30 - 20.00
PATRIK YOGA 1,5 hod.
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 21.00
19.00 - 20.00
badminton 4.
19.15 - 20.15
MIRKA
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00

Pondělí 18. září 2017

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
16.30 - 17.30
VŠCHT soukromá hodina
17.00 - 18.00
squash 4.
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
ILONA PILATES
18.15 - 19.15
ZÁSKOK MARKÉTA
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
VĚRA BODY HIIT
19.00 - 20.00
JITKA
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
squash 4.
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00

Úterý 19. září 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
10.00 - 11.00
JITKA
13.00 - 14.00
badminton 4.
14.00 - 15.00
14.30 - 15.30
16.00 - 18.00
16.15 - 18.15
VŠCHT soukromá hodina
16.30 - 18.30
rezervace pro p. Rohlíkovou - závody na 100m s pevným startem pro 6 az 7 lidí
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
squash 4.
18.00 - 19.00
PLAC.FA
18.00 - 19.00
18.00 - 20.15
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
PETR
18.45 - 19.45
BÁRA K.
19.00 - 20.00
squash 4.
19.00 - 20.00
19.00 - 20.15
HELČA JOGA 1,15 hod
19.15 - 20.15
JITKA
20.00 - 21.00

Středa 20. září 2017

08.30 - 09.30
MARIE PILATES
11.45 - 12.45
VŠCHT soukromá hod.
16.00 - 17.00
17.00 - 19.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
squash 4.
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.00 - 19.00
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
BÁRA
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
ZÁSKOK MARKÉTA - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
20.00 - 22.00

Čtvrtek 21. září 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
BÁRA K
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 20.00
19.00 - 21.15
19.00 - 20.00
turnaj
19.00 - 21.00
19.00 - 21.15
19.00 - 21.00
200.- KURT
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1:15 hod
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
turnaj

Pátek 22. září 2017

08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA TABATA
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
VAŠKŮV A PETRŮV VESLO POSÍLOVACÍ PÁTEK
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
ILONA
20.00 - 21.00

Sobota 23. září 2017

16.00 - 17.00

Neděle 24. září 2017

10.00 - 11.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
PETR vesla +15 min. břicho a záda
18.30 - 20.00
PATRIK YOGA 1,5 hod
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
MIRKA

Pondělí 25. září 2017

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
16.30 - 17.30
VŠCHT soukromá hodina
17.00 - 18.00
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
ILONA PILATES
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
MIRKA
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
VĚRA BODY HIIT
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
JITKA
19.00 - 20.00
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
squash 4.
20.00 - 21.00

Úterý 26. září 2017

07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
10.00 - 11.00
JITKA
12.00 - 13.00
16.00 - 18.00
16.15 - 18.15
VŠCHT soukromá hodina
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
sce liga
17.00 - 18.00
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 20.15
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
PLAC.FA
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
PETR
18.45 - 19.45
BÁRA K.
19.00 - 20.15
HELČA JOGA 1,15 hod
19.00 - 20.00
squash 4.
19.15 - 20.15
JITKA

Středa 27. září 2017

08.30 - 09.30
MARIE PILATES
11.45 - 12.45
VŠCHT soukromá hod.
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.00 - 19.00
17.00 - 19.00
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
ZÁSKOK MARKÉTA - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.00 - 19.00
BÁRA
18.00 - 19.00
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
squash 4.

Čtvrtek 28. září 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
ZRUŠENO!!JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
10.00 - 11.00
ZRUŠENO!! JITKA
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.15 - 18.15
ZRUŠENO!! JIRKA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
ZRUŠENO!! JIRKA
18.45 - 19.45
BÁRA K
19.00 - 21.15
19.00 - 21.15
19.00 - 20.00
DANA BODY
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1:15 hod

Pátek 29. září 2017

17.00 - 18.00
JITKA TABATA
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
VAŠKŮV A PETRŮV VESLO POSÍLOVACÍ PÁTEK
19.15 - 20.15
ILONA
20.00 - 21.00

Sobota 30. září 2017

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 1. říjen 2017

10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
14.00 - 18.00
zbytek si odečti z kasy ( pán platil zalohu 1600,- )
14.00 - 18.00
14.00 - 18.00
14.00 - 18.00
14.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
PETR vesla +15 min. břicho a záda
18.30 - 20.00
PATRIK YOGA 1,5 hod
18.45 - 19.45
KARIN
19.15 - 20.15
MIRKA

Pondělí 2. říjen 2017

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
16.30 - 17.30
VŠCHT soukromá hodina
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
ILONA PILATES
18.15 - 19.15
MIRKA
19.00 - 20.00
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
JITKA
19.00 - 20.00
VĚRA BODY HIIT
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00

Úterý 3. říjen 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
16.15 - 18.15
VŠCHT soukromá hodina
17.00 - 18.00
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
PLAC.FA
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
BÁRA K.
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.15
HELČA JOGA 1,15 hod
19.15 - 20.15
JITKA

Středa 4. říjen 2017

08.30 - 09.30
MARIE PILATES
11.45 - 12.45
VŠCHT soukromá hod.
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.00 - 19.00
17.00 - 19.00
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.00 - 19.00
BÁRA
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR

Čtvrtek 5. říjen 2017

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 21.15
18.00 - 21.15
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA TRX 18:00
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
BÁRA K
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 21.00
KURT 200KČ
19.00 - 21.00
KURT 200KČ
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1:15 hod

Pátek 6. říjen 2017

09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
09.00 - 11.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA TABATA
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
VAŠKŮV A PETRŮV VESLO POSÍLOVACÍ PÁTEK
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA

Sobota 7. říjen 2017

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 8. říjen 2017

18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
PETR vesla +15 min. břicho a záda
18.30 - 20.00
PATRIK YOGA 1,5 hod
18.45 - 19.45
KARIN