21. - 27. 1.
28. 1. - 3. 2.
4. - 10. 2.
11. - 17. 2.

Pondělí 21. leden 2019

08.00 - 09.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
TRX + KARDIO 17:00 (instruktor: Michaela Kašová)
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
18.00 - 19.00
JÓGA 18:00 (instruktor: Majda Puchmeltrová)
18.15 - 19.15
BŘIŠNÍ PEKÁČ 18:15 (instruktor: Michaela Kašová)
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Michal Dlask)
19.15 - 20.15
HIIT 19:15 (instruktor: Martina Marešová)
20.00 - 21.00
JOGA 20:00 (instruktor: Eva Perútková)

Úterý 22. leden 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
08.30 - 09.30
ZRUŠENO! ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) (instruktor: Maruška Korseltová)
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena Ambrožová)
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena Ambrožová)

Středa 23. leden 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina Marešová)
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana Hošková)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana Budinská)

Čtvrtek 24. leden 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Honza)
08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
10.00 - 11.00
soukromá hodina
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Michal Dlask)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)

Pátek 25. leden 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA ZRUŠENO
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)

Sobota 26. leden 2019

09.00 - 10.00
Kruhový trénink (instruktor: Martin)
14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)
16.00 - 18.00
Double Intensive Body WorkoutH (instruktor: Veronika Minářová)

Neděle 27. leden 2019

17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena Ambrožová)

Pondělí 28. leden 2019

08.00 - 09.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
TRX + KARDIO 17:00 (instruktor: Michaela Kašová)
18.00 - 19.00
JÓGA 18:00 (instruktor: Majda Puchmeltrová)
18.15 - 19.15
BŘIŠNÍ PEKÁČ 18:15
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Michal Dlask)
19.15 - 20.15
HIIT 19:15 (instruktor: Martina Marešová)
20.00 - 21.00
JOGA 20:00 (instruktor: Eva Perútková)

Úterý 29. leden 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška Korseltová)
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena Ambrožová)
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena Ambrožová)

Středa 30. leden 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina Marešová)
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana Hošková)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana Budinská)

Čtvrtek 31. leden 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Honza)
08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
ZÁSKOK?? AE BODY
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Michal Dlask)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)

Pátek 1. únor 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona Přibylová)
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)

Sobota 2. únor 2019

09.00 - 18.00
Seminář Tejpy.cz
09.00 - 10.00
Kruhový trénink (instruktor: Martin)
14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)

Neděle 3. únor 2019

09.00 - 18.00
Seminář Tejpy.cz
17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena Ambrožová)

Pondělí 4. únor 2019

08.00 - 09.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
TRX + KARDIO 17:00 (instruktor: Michaela Kašová)
18.15 - 19.15
BŘIŠNÍ PEKÁČ 18:15 (instruktor: Barbora Vojtová)
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Michal Dlask)
19.15 - 20.15
HIIT 19:15 (instruktor: Martina Marešová)
20.00 - 21.00
JOGA 20:00 (instruktor: Eva Perútková)

Úterý 5. únor 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška Korseltová)
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena Ambrožová)
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena Ambrožová)

Středa 6. únor 2019

09.00 - 10.00
JOGA
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina Marešová)
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana Hošková)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana Budinská)

Čtvrtek 7. únor 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Honza)
08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Michal Dlask)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)

Pátek 8. únor 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA ZRUŠENO!!
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)

Sobota 9. únor 2019

09.00 - 10.00
Kruhový trénink (instruktor: Martin)
14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)

Neděle 10. únor 2019

17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena Ambrožová)

Pondělí 11. únor 2019

08.00 - 09.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
TRX + KARDIO 17:00 (instruktor: Michaela Kašová)
18.15 - 19.15
BŘIŠNÍ PEKÁČ 18:15 (instruktor: Barbora Vojtová)
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Michal Dlask)
19.15 - 20.15
HIIT 19:15 (instruktor: Martina Marešová)
20.00 - 21.00
JOGA 20:00 (instruktor: Eva Perútková)

Úterý 12. únor 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška Korseltová)
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena Ambrožová)
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena Ambrožová)

Středa 13. únor 2019

09.00 - 10.00
JOGA
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina Marešová)
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana Hošková)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana Budinská)

Čtvrtek 14. únor 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Honza)
08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Michal Dlask)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)

Pátek 15. únor 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona Přibylová)
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)

Sobota 16. únor 2019

09.00 - 10.00
Kruhový trénink (instruktor: Martin)
14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)

Neděle 17. únor 2019

17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena Ambrožová)