21. - 27. 1.
28. 1. - 3. 2.
4. - 10. 2.
11. - 17. 2.

Pondělí 21. leden 2019

17.00 - 18.00
soukromá hodina
18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
19.15 - 20.15
EVA 19:15

Úterý 22. leden 2019

17.00 - 18.00
ŠÁRKA 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.45 - 19.45
ANNA 18:45 (instruktor: Anna Čechová)
20.00 - 21.00
ALENA 20:00

Středa 23. leden 2019

18.00 - 19.15
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Čtvrtek 24. leden 2019

10.00 - 11.00
JITKA 10:00
18.45 - 19.45
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)

Pátek 25. leden 2019

19.15 - 20.15
ILONA 19:15 zrušeno!!!! (instruktor: Ilona Přibylová)

Sobota 26. leden 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Neděle 27. leden 2019

18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Pondělí 28. leden 2019

18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
19.15 - 20.15
EVA 19:15

Úterý 29. leden 2019

17.00 - 18.00
ŠÁRKA 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.45 - 19.45
ANNA 18:45 (instruktor: Anna Čechová)

Středa 30. leden 2019

18.00 - 19.15
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Čtvrtek 31. leden 2019

10.00 - 11.00
EVA 10:00
18.45 - 19.45
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)

Pátek 1. únor 2019

19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona Přibylová)

Sobota 2. únor 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Neděle 3. únor 2019

18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Pondělí 4. únor 2019

18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
19.15 - 20.15
EVA 19:15

Úterý 5. únor 2019

17.00 - 18.00
ŠÁRKA 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.45 - 19.45
ANNA 18:45 (instruktor: Anna Čechová)

Středa 6. únor 2019

18.00 - 19.15
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Čtvrtek 7. únor 2019

10.00 - 11.00
JITKA 10:00
18.45 - 19.45
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)

Pátek 8. únor 2019

19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona Přibylová)

Sobota 9. únor 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Neděle 10. únor 2019

18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Pondělí 11. únor 2019

18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
19.15 - 20.15
EVA 19:15

Úterý 12. únor 2019

17.00 - 18.00
ŠÁRKA 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.45 - 19.45
ANNA 18:45 (instruktor: Anna Čechová)

Středa 13. únor 2019

18.00 - 19.15
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Čtvrtek 14. únor 2019

10.00 - 11.00
JITKA 10:00
18.45 - 19.45
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)

Pátek 15. únor 2019

19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona Přibylová)

Sobota 16. únor 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Neděle 17. únor 2019

18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)