.

Naši instruktoři

Zde najdete informace o našich instruktorech skupinových lekcí, kteří působí v SCE.
Fitness trenérka

Poradenství fitness, výživa, Spinning,

Nabízím

  • Spinning, veslování (6 let vrcholového veslování)
  • doplňky stravy
  • redukce hmotnosti
  • power joga
  • aerobic
  • kruhové treninky
  • Power stretch
  • Alpinning
  • kondiční treninky pro fotbalisty,hokejisty

Kontakt

tel.: +420 777 603 947
jitkamasatova@centrum.cz
Instruktor Fitness, Alpinning, Kruhový a intervalový trénink

Instruktor Fitness Instruktor Aerobic Master Core systém Cvičení pro těhotné a po porodu

O mně

Vystudovala jsem sportovní gymnázium a následně potom Českou zemědělskou univerzitu s oborem Ekologie. Jako malá jsem se věnovala sportovní gymnastice, z které jsem plynule přešla do sportovního Aerobicu, kde jsem v roce 2000 získala titul Mistra Republiky.

Po ukončení sportovní dráhy Aerobicu jsme si udělala instruktorský kurz a od roku 2006 jsem vedla hodiny Aerobicu všeho druhu.

V roce 2009 jsem na rok odletěla na Nový Zéland sbírat zkušenosti a po návratu mne očaroval Alpinning, kterému se věnuji téměř nepřetržitě již skoro 10 let do teď.

Moje hodiny jsou koncipované tak, že si protáhnete, posílíte i zapojíte skoro všechny partie těla. Pokročilý Alpinnisté si umí na mé hodině máknout a pro začátečníky mám vždy připravenou variantu, jak si poradit s každým kopcem který nás čeká. Na závěr nás vždy nemine posilování jak zadní partie těla, tak i břicha a úplný závěr hodiny je věnovaný protažení, a tak trochu uklidňující meditaci.

Ať už chcete zlepšit fyzičku, zesílit, zhubnout, či si prostě zacvičit a užít si hodinu, jsem tady pro Vás! Na věku, ani pohlaví nezáleží, důležitá je vůle začít a chuť vytrvat.

Těším se na Vás každý čtvrtek v 18:00 hod! OLI

Kontakt

tel.: +420 737 954 383
kralikova.olga@seznam.cz
Taebu

Poradenství fitness, výživa, Spinning,

O mně

Taebu se věnuji cca 11let a dá se říci, že se stalo součástí mého života. Ve svých lekcích cvičíme na maximum a snažím se klientům předat co možná nejvíce energie aby odešli s pocitem, že udělali to nejlepší pro své tělo a pro svou psychiku. Snažím se vybírat moderní a "chytlavou" hudbu tak aby vás lekce co nejvíce bavili a užili jste si je stejně jako já.

Taebo je moderní druh skupinového aerobního cvičení na rychlou hudbu, které kombinuje prvky taekwon-do a klasického boxu s prvky tanečního aerobiku.

Kromě Taeba se aktivně věnuji také Beach voleyballu.

Těším se na společné lekce s vámi
Katka

Bosu, TRX

Fitness, body styling, cvičení na BOSU, TRX

O mně

Sport je nedílnou součástí mého života již od 6 let, kdy jsem se začala věnovat atletice a moderní gymnastice. V běhu na tratích 1500 m a 3000 m jsem se pravidelně umisťovala na předních příčkách v rámci republikových soutěží a stala se i členem juniorské atletické reprezentace.

V současné době se atletice již závodně nevěnuji. Během posledních dvou let se primárně zaměřuji na fitness, body styling, cvičení na BOSU a se závěsnými systémy TRX. Na běh jsem však rozhodně nezanevřela a dál ho kombinuji v rámci tréninků i s fitness a jinými sporty jako in-line brusle či jízda na kole.

Na mých lekcích BOSU a TRX Závěsné systémy se rozhodně nebudete nudit. Do cvičení dávám maximum, aby klienti odcházeli spokojeni a s úsměvem. Těším se na Vás!

Jóga

Nabízím

Kromě Jógy se věnuji cestování a mým životním koníčkem a prací současně je být šefkuchař.

Specializuji se na veganskou a vegetariánskou kuchyni. Vařil jsem po boku michelinských šéfkuchařů, učil se od kuchařských mistrů a pracoval ve vyhlášených restauracích po celém světě.

Do svých lekcí jógy se snažím dát maximum pozitivní energie a preciznosti v pohybu tak aby jste odešli s úsměvem a s pocitem skvélého protažení a uvolnění těla i mysli.

Těším se na vás
Patrik

Instruktorka Pilates, Alpinningu

Nabízím

Pilates Dynamic každé PONDĚLÍ v 19:00h
Pilates s pomůckami každý PÁTEK v 18:00h
Alpinning každý PÁTEK v 19:15h

O mně

na fakultě tělesné výchovy jsem se zabývala zdravotním cvičením a vnímala pohyb jako důležitou součást běžného života. S metodou Pilates jsem se setkala před 14 lety a zaujala mne dokonalá kombinace protahujících a zároveň posilujících cviků. V té době jsem byla lektorkou jógy a rozdílnost dechových cviků a důraz na přesnost jednotlivých poloh těla, mne posunula k dalšímu úhlu pohledu na cvičení.

1995 Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy
2001 Instruktor Step aerobiku, FISAF
2006 Specializovaný kurz – Poweryoga advanced, FISAF
2007-2008 Instruktor pohybové metody Pilates, Sabongui - Pilates academy
2013 Instruktor Alpinningu, Wellnes.cz
instruktorka Jógy

Poradenství fitness, výživa, Spinning,

O mně

Dýchání, pohyb, radost, spolubytí... jóga je cestou poznávání sebe sama i světa kolem. Přijďte tu cestu se mnou sdílet... jsem několikrát certifikovaná lektorka jógy i zdravotního cvičení a při svých lekcích se snažím o hledání rovnováhy mezi sílou a protažením, mezi námahou a zklidněním...

Vítán je každý, i ten, kdo s jógou začíná...

instruktor Spinningu

Poradenství fitness, výživa, Spinning,

O mně

Sport je moje drogou, jsem aktivní na výkonnostní úrovni v celém spektru vytrvalostních disciplín, např. v běhu, cyklistice, triatlonu a běhu na lyžích.

Instruktora spinningu dělám již od roku 2000, ve svých lekcích se snažím o pestrost a komplexnost, tedy mimo "běžného šlapání" zařazuji i koordinační a posilovací prvky na ruce i nohy.

V lekcích střídám úseky vysoké a nízké intenzity, prostě tak, aby charakter fyzické náročnosti hodiny byl podobný intenzitě svižné vyjíždky na kole v kopcovitém terénu.

Teším se na vaši hojnou účast

instruktorka Spinningu

Cvíčím

Každé PONDĚLÍ v 19:00h a PÁTEK v 18:15h

Nabízím

Spinning jezdím už od pravěku :-) Pořád věřím, že je šetrný na klouby v těle. Miluji rockovou muziku, někdy až na hraně metalu, ale nepohrdnu i „diskoškou“.

Heslem hodiny je – těžko na cvičišti, lehce na bojišti. Takže hodiny jsou „na pohodu“, důležité je si čas na kole užít, ne přežít.

Na kolech jsme team, jsme parta, potíme se a funíme do kopce všichni, proklínáme trenéra všichni, ale nevzdáme to. To je to, co nás spojuje. A proto ještě jezdím. Spíš rychleji než pomaleji. A stojí to za to :-)

těším se na vás Mirka