13. - 15. 3.
16. - 22. 3.
23. - 29. 3.
30. 3. - 5. 4.

Pátek 13. březen 2020

08.30 - 09.30
MARUŠKA 8:30 (instruktor: Maruška )
09.00 - 10.00
FURDOVÁ
11.00 - 12.00
křesťan
11.00 - 12.00
křesťan
15.00 - 16.00
RW-18076
15.00 - 17.00
RW-15464
15.00 - 16.00
RW-18494
16.00 - 17.00
RW-18494
16.00 - 17.00
RW-18434
16.00 - 17.00
Krčál
16.00 - 17.00
ČEKUSTKOVÁ
17.00 - 18.00
RW-18494
17.00 - 18.00
RW-18559
17.00 - 18.00
RW-17435
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona )
18.00 - 19.00
RW-17948
18.00 - 19.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: Honzík)
18.00 - 19.00
angelo
18.15 - 19.15
JITKA 18:15 (instruktor: Jitka)
18.45 - 19.45
ROWING+ POSILOVÁNÍ 18:45 (instruktor: Petr )
19.00 - 20.00
RW-17979
19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona )

Sobota 14. březen 2020

10.00 - 11.00
NSQP2028
10.00 - 11.00
ZRUŠENO NAPORAD !!! NIKOL
13.00 - 14.00
RW-18626
17.00 - 18.00
RW-18571
19.00 - 20.00
RW-18478

Neděle 15. březen 2020

09.00 - 10.00
HANAK
10.00 - 12.00
Mahdal
10.00 - 11.00
RW-07413
10.00 - 11.00
sekal
11.00 - 12.00
RW-07413
11.00 - 12.00
PÁLENSKÁ
12.00 - 13.00
RW-18304
12.00 - 15.00
RW-18304
12.00 - 15.00
RW-18304
15.00 - 16.00
úklid
15.00 - 16.00
úklid
16.00 - 17.00
KULATÝ ZADEČEK (instruktor: MARKÉTA R.)
17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka )
17.00 - 18.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: MARKÉTA R.)
17.15 - 18.15
ROWING (instruktor: Petr )
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana H.)
18.00 - 19.00
OLÍ 18:00 (instruktor: Olga )
18.15 - 19.15
MIRKA 18:15 (instruktor: Mirka)
18.15 - 19.15
PETR- veslo + kompen.posil "15 (instruktor: Petr )
18.30 - 19.45
YOGA 18:30 (instruktor: Helena)
19.00 - 20.00
andre
20.00 - 21.00
mrázek
20.00 - 21.00
mrázek

Pondělí 16. březen 2020

07.00 - 08.00
HYBRID TRAINING (instruktor: Marek)
08.30 - 12.00
www.cviko.cz
16.00 - 17.00
RW-17328
16.00 - 17.00
RW-15737
16.00 - 17.00
RW-15179
16.30 - 17.30
SOUKROMÁ HODINA
16.30 - 17.30
VŠCHT ZADÁNO
17.00 - 18.00
RW-14934
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
TABATA (instruktor: LENKA)
17.00 - 18.00
RW-16808
17.00 - 18.00
RW-16808
17.00 - 18.00
BÁRA 17:00 (instruktor: Bára Poulová)
18.00 - 19.00
RW-16885
18.00 - 19.00
RW-15819
18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
U3035
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Ilona )
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika D.)
18.00 - 19.00
RW-18464
18.30 - 19.30
MIRKA 18:30 (instruktor: Mirka)
19.00 - 20.00
RW-17722
19.00 - 20.00
JÓGA (instruktor: Jana B.)
19.00 - 20.00
U44
19.00 - 20.00
SQP102
19.00 - 20.00
JITKA 19:00 (instruktor: Jitka)
19.00 - 20.00
RW-17722
19.00 - 20.00
RW-17722
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka )
19.30 - 20.30
MARKÉTA D. 19:30
20.00 - 21.00
RW-18426
20.00 - 21.00
RW-14460
20.00 - 21.00
RW-16554

Úterý 17. březen 2020

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Jitka)
08.30 - 12.00
www.cviko.cz
10.00 - 11.00
JITKA 10:00 (instruktor: Jitka)
11.00 - 12.00
RW-18004
16.00 - 19.00
Školička
16.00 - 17.00
RW-18379
16.15 - 18.15
VŠCHT ZADÁNO
17.00 - 18.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: Veronika)
17.00 - 18.00
RW-18095
17.00 - 18.00
RW-16372
17.00 - 18.00
RW-17328
17.00 - 18.00
NSQP2028
17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Jitka)
17.00 - 18.00
ŠARKA 17:00 (instruktor: Šárka )
17.45 - 18.45
17:45 vhodné i pro začátečníky (instruktor: Petr )
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena)
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
RW-16372
18.00 - 19.00
RW-15287
18.00 - 19.00
Kopecký
18.15 - 19.15
REZERVACE NUTNÁ! (2+)18:15 (instruktor: Anna)
18.15 - 19.15
PETRA ?? 18:15-ZAČÁTEČNÍCI (instruktor: PETRA)
18.45 - 19.45
PETR 18:45 (instruktor: Petr )
19.00 - 20.00
U2171
19.00 - 20.15
YOGA 19:00 (instruktor: Helena)
19.00 - 20.00
U2171
19.00 - 20.00
RW-18411
19.15 - 20.15
JITKA 19:15 (instruktor: Jitka)
20.00 - 21.00
RW-17913
20.00 - 21.00
RW-17913
20.00 - 21.00
RW-15469
20.00 - 21.00
RW-18283
20.00 - 21.00
ALENA HIIT rezervace nutna !! (instruktor: Alena)

Středa 18. březen 2020

09.15 - 10.15
JOGA 9:15 (instruktor: Nikola)
11.00 - 13.00
SQFTVS1
11.00 - 13.00
SQFTVS1
11.00 - 13.00
SQFTVS1
11.00 - 13.00
SQFTVS1
11.00 - 13.00
SQFTVS1
13.00 - 14.00
bečka
16.00 - 17.00
bína
16.00 - 17.00
RW-18062
17.00 - 18.00
RW-15178
17.00 - 18.00
RW-15997
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka)
17.00 - 18.00
špejzl
17.15 - 18.15
ADAM - i začátečníci (instruktor: ADAM)
17.30 - 18.30
BÁRA 17:30 (instruktor: Bára Poulová)
17.45 - 18.45
17:45 vhodné i pro začátečníky (instruktor: Petr )
18.00 - 19.00
RW-16885
18.00 - 19.00
RW-18223
18.00 - 19.00
RW-18426
18.00 - 19.00
POWER STRETCH 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
RW-18032
18.15 - 19.15
MARKÉTA 18:15 (instruktor: Markéta)
18.30 - 19.45
VINYASA YOGA CZE/ENG (instruktor: Jana B.)
18.45 - 19.45
PETR 18:45 (instruktor: Petr )
19.00 - 20.00
RW-15120
19.00 - 20.00
RW-00261
19.00 - 20.00
RW-17360
20.00 - 22.00
LEXA
20.00 - 22.00
LEXA
20.00 - 21.00
RW-15363

Čtvrtek 19. březen 2020

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Honza)
07.30 - 08.30
MARUŠKA 7:30 (instruktor: Maruška )
08.30 - 09.30
PILATES (instruktor: Maruška )
09.00 - 12.30
www.cviko.cz
10.00 - 11.00
JITKA 10:00 (instruktor: Jitka)
15.30 - 16.30
cviko.cz
16.00 - 18.00
Školička
16.00 - 17.00
RW-18052
16.00 - 17.00
bína
16.00 - 17.00
VŠCHT
17.00 - 18.00
RW-18413
17.00 - 18.00
NSQP2028
17.00 - 18.00
RW-03903
17.00 - 18.00
AE BODY 17:00 (instruktor: Jitka)
17.00 - 18.00
RW-15901
17.00 - 18.00
KULATÝ ZADEČEK (instruktor: Veronika)
17.15 - 18.15
JIRKA 17:15 (instruktor: Jirka)
18.00 - 19.00
RW-18571
18.00 - 19.00
RW-18376
18.00 - 19.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: Veronika)
18.00 - 19.00
OLÍ 18:00 (instruktor: Olga )
18.00 - 19.00
RW-17906
18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
BŘICHO MARUŠKA 18:00 (instruktor: Maruška )
18.15 - 19.15
JIRKA 18:15 (instruktor: Jirka)
19.00 - 21.00
TURNAJ ORÁLEK
19.00 - 21.00
TURNAJ ORÁLEK
19.00 - 20.00
RW-15120
19.00 - 20.00
RW-11339
19.00 - 20.00
RW-06808
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Maruška )
19.15 - 20.15
LENKA + BODY FORM
20.00 - 21.15
POWER YOGA (instruktor: Helena)

Pátek 20. březen 2020

08.30 - 09.30
MARUŠKA 8:30 (instruktor: Maruška )
17.00 - 18.00
RW-06808
17.00 - 18.00
RW-14846
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona )
18.00 - 19.00
RW-14046
18.00 - 19.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: Honzík)
18.00 - 19.00
RW-06044
18.15 - 19.15
JITKA 18:15 (instruktor: Jitka)
18.45 - 19.45
ROWING+ POSILOVÁNÍ 18:45 (instruktor: Petr )
19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona )

Sobota 21. březen 2020

09.00 - 18.00
Squash turnaj
09.00 - 18.00
Squash turnaj
09.00 - 18.00
Squash turnaj
09.00 - 18.00
Squash turnaj
09.00 - 18.00
Squash turnaj
10.00 - 11.00
ZRUŠENO NAPORAD !!! NIKOL
18.00 - 20.00
Squash turnaj
18.00 - 20.00
Squash turnaj
18.00 - 20.00
Squash turnaj

Neděle 22. březen 2020

17.00 - 18.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: MARKÉTA R.)
17.00 - 18.00
BODY (instruktor: Šárka )
17.15 - 18.15
ROWING (instruktor: Petr )
18.00 - 19.00
RW-07026
18.00 - 19.00
KULATÝ ZADEČEK (instruktor: Markéta)
18.15 - 19.15
MIRKA 18:15 (instruktor: Mirka)
18.15 - 19.15
PETR- veslo + kompen.posil "15 (instruktor: Petr )
18.30 - 19.45
YOGA 18:30 (instruktor: Helena)

Pondělí 23. březen 2020

08.30 - 12.00
www.cviko.cz
16.00 - 17.00
RW-18379
16.30 - 17.30
VŠCHT ZADÁNO
16.30 - 17.30
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
BÁRA 17:00 (instruktor: Bára Poulová)
17.00 - 18.00
TABATA (instruktor: LENKA)
17.00 - 18.00
RW-17328
17.00 - 18.00
RW-16889
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
RW-15494
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika D.)
18.00 - 19.00
U3035
18.00 - 19.00
RW-18464
18.00 - 19.00
RW-17388
18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
RW-16885
18.00 - 19.00
RW-15819
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Ilona )
18.30 - 19.30
MIRKA 18:30 (instruktor: Mirka)
19.00 - 20.00
RW-17925
19.00 - 20.00
RW-17722
19.00 - 20.00
JÓGA (instruktor: Jana B.)
19.00 - 20.00
U44
19.00 - 20.00
SQP102
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka )
19.00 - 20.00
JITKA 19:00 (instruktor: Jitka)
19.00 - 20.00
RW-17722
19.30 - 20.30
MARKÉTA D. 19:30
20.00 - 21.00
RW-16554
20.00 - 21.00
RW-16978
20.30 - 21.30
SOUKROMÁ HODINA

Úterý 24. březen 2020

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Jitka)
08.30 - 12.00
www.cviko.cz
10.00 - 11.00
JITKA 10:00 (instruktor: Jitka)
11.00 - 15.00
VZ 5810 PRAHA
11.00 - 15.00
VZ 5810 PRAHA
11.00 - 15.00
VZ 5810 PRAHA
11.00 - 15.00
VZ 5810 PRAHA
11.00 - 15.00
VZ 5810 PRAHA
16.00 - 17.00
RW-18283
16.00 - 19.00
Školička
16.15 - 18.15
VŠCHT ZADÁNO
17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Jitka)
17.00 - 18.00
NSQP2028
17.00 - 18.00
RW-15178
17.00 - 18.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: Veronika)
17.00 - 18.00
RW-15494
17.00 - 18.00
ŠARKA 17:00 (instruktor: Šárka )
17.45 - 18.45
17:45 vhodné i pro začátečníky (instruktor: Petr )
18.00 - 19.00
RW-03903
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
RW-17906
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena)
18.15 - 19.15
PETRA 18:15-ZAČÁTEČNÍCI (instruktor: PETRA)
18.15 - 19.15
REZERVACE NUTNÁ! (2+)18:15 (instruktor: Anna)
18.45 - 19.45
PETR 18:45 (instruktor: Petr )
19.00 - 20.00
RW-16889
19.00 - 20.00
RW-18411
19.00 - 20.15
YOGA 19:00 (instruktor: Helena)
19.00 - 20.00
U2171
19.00 - 20.00
U2171
19.00 - 20.00
RW-00261
19.15 - 20.15
JITKA 19:15 (instruktor: Jitka)
20.00 - 21.00
ALENA HIIT rezervace nutna !! (instruktor: Alena)

Středa 25. březen 2020

09.00 - 12.00
VZ 5810 PRAHA
09.00 - 12.00
VZ 5810 PRAHA
09.00 - 12.00
VZ 5810 pRAHA
09.00 - 12.00
VZ 5810 PRAHA
09.00 - 12.00
VZ 5810 PRAHA
09.15 - 10.15
JOGA 9:15 (instruktor: Nikola)
17.00 - 18.00
RW-18283
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka)
17.00 - 18.00
RW-18032
17.00 - 18.00
RW-14057
17.15 - 18.15
ADAM - i začátečníci (instruktor: ADAM)
17.30 - 18.30
BÁRA 17:30 (instruktor: Bára Poulová)
17.45 - 18.45
17:45 vhodné i pro začátečníky (instruktor: Petr )
18.00 - 19.00
RW-18223
18.00 - 19.00
POWER STRETCH 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
RW-16885
18.00 - 19.00
RW-18426
18.00 - 19.00
RW-15178
18.00 - 19.00
RW-16889
18.15 - 19.15
MARKÉTA 18:15 (instruktor: Markéta)
18.30 - 19.45
VINYASA YOGA CZE/ENG (instruktor: Jana B.)
18.45 - 19.45
PETR 18:45 (instruktor: Petr )
19.00 - 20.00
RW-17360
19.00 - 20.00
RW-15120
19.00 - 20.00
RW-17913
19.00 - 20.00
RW-17913
19.00 - 20.00
RW-17913
20.00 - 22.00
LEXA
20.00 - 22.00
LEXA

Čtvrtek 26. březen 2020

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Honza)
07.30 - 08.30
MARUŠKA 7:30 (instruktor: Maruška )
08.30 - 09.30
PILATES (instruktor: Maruška )
09.00 - 12.30
www.cviko.cz
10.00 - 11.00
JITKA 10:00 (instruktor: Jitka)
15.30 - 16.30
cviko.cz
16.00 - 17.00
RW-18484
16.00 - 18.00
Školička
16.00 - 17.00
VŠCHT
17.00 - 18.00
RW-18095
17.00 - 18.00
RW-16889
17.00 - 18.00
AE BODY 17:00 (instruktor: Jitka)
17.00 - 18.00
RW-18413
17.00 - 18.00
KULATÝ ZADEČEK (instruktor: Veronika)
17.15 - 18.15
JIRKA 17:15 (instruktor: Jirka)
18.00 - 19.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: Honzík)
18.00 - 19.00
RW-04159
18.00 - 19.00
RW-00338
18.00 - 19.00
BŘICHO MARUŠKA 18:00 (instruktor: Maruška )
18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
OLÍ 18:00 (instruktor: Olga )
18.00 - 19.00
RW-15287
18.00 - 19.00
RW-16889
18.15 - 19.15
JIRKA 18:15 (instruktor: Jirka)
19.00 - 21.00
TURNAJ ORÁLEK
19.00 - 21.00
TURNAJ ORÁLEK
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Maruška )
19.00 - 20.00
RW-00261
19.00 - 20.00
špejzl
19.00 - 20.00
RW-15120
19.15 - 20.15
LENKA + BODY FORM
20.00 - 21.15
POWER YOGA (instruktor: Helena)
20.00 - 21.00
RW-06808
21.00 - 22.00
RW-18073

Pátek 27. březen 2020

08.30 - 09.30
MARUŠKA 8:30 (instruktor: Maruška )
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona )
18.00 - 19.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: Honzík)
18.15 - 19.15
JITKA 18:15 (instruktor: Jitka)
18.45 - 19.45
ROWING+ POSILOVÁNÍ 18:45 (instruktor: Petr )
19.00 - 20.00
RW-17360
19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona )

Sobota 28. březen 2020

10.00 - 11.00
ZRUŠENO NAPORAD !!! NIKOL

Neděle 29. březen 2020

17.00 - 18.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: MARKÉTA R.)
17.00 - 18.00
BODY ( nová hodina ) (instruktor: Šárka )
17.15 - 18.15
ROWING (instruktor: Petr )
18.00 - 19.00
KULATÝ ZADEČEK (instruktor: Markéta)
18.15 - 19.15
MIRKA 18:15 (instruktor: Mirka)
18.15 - 19.15
PETR- veslo + kompen.posil "15 (instruktor: Petr )
18.30 - 19.45
YOGA 18:30 (instruktor: Helena)
19.00 - 21.00
RW-18073

Pondělí 30. březen 2020

08.30 - 12.00
www.cviko.cz
16.30 - 17.30
SOUKROMÁ HODINA
16.30 - 17.30
VŠCHT ZADÁNO
17.00 - 18.00
TABATA (instruktor: LENKA)
17.00 - 18.00
BÁRA 17:00 (instruktor: Bára Poulová)
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Ilona )
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika D.)
18.00 - 19.00
U3035
18.00 - 19.00
RW-16889
18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
RW-00338
18.00 - 19.00
RW-16885
18.30 - 19.30
MIRKA 18:30 (instruktor: Mirka)
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka )
19.00 - 20.00
SQP102
19.00 - 20.00
JÓGA (instruktor: Jana B.)
19.00 - 20.00
RW-17722
19.00 - 20.00
U44
19.00 - 20.00
JITKA 19:00 (instruktor: Jitka)
19.00 - 20.00
RW-17722
19.00 - 20.00
RW-17722
19.30 - 20.30
MARKÉTA D. 19:30
20.00 - 21.00
zubatý

Úterý 31. březen 2020

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Jitka)
08.30 - 12.00
www.cviko.cz
10.00 - 11.00
JITKA 10:00 (instruktor: Jitka)
16.00 - 19.00
Školička
16.15 - 18.15
VŠCHT ZADÁNO
17.00 - 18.00
NSQP2028
17.00 - 18.00
ŠARKA 17:00 (instruktor: Šárka )
17.00 - 18.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: Veronika)
17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Jitka)
17.00 - 18.00
RW-18639
17.45 - 18.45
17:45 vhodné i pro začátečníky (instruktor: Petr )
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
RW-00338
18.00 - 19.00
RW-00261
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena)
18.00 - 19.00
U1287
18.15 - 19.15
REZERVACE NUTNÁ! (2+)18:15 (instruktor: Anna)
18.15 - 19.15
PETRA 18:15-ZAČÁTEČNÍCI (instruktor: PETRA)
18.45 - 19.45
PETR 18:45 (instruktor: Petr )
19.00 - 20.15
YOGA 19:00 (instruktor: Helena)
19.00 - 20.00
RW-18411
19.15 - 20.15
JITKA 19:15 (instruktor: Jitka)
20.00 - 21.00
ALENA HIIT rezervace nutna !! (instruktor: Alena)

Středa 1. duben 2020

09.15 - 10.15
JOGA 9:15 (instruktor: Nikola)
11.00 - 13.00
SQFTVS1
11.00 - 13.00
SQFTVS1
11.00 - 13.00
SQFTVS1
11.00 - 13.00
SQFTVS1
11.00 - 13.00
SQFTVS1
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka)
17.15 - 18.15
ADAM - i začátečníci (instruktor: ADAM)
17.30 - 18.30
ŠÁRKA 17:30 (instruktor: Šárka )
17.45 - 18.45
17:45 vhodné i pro začátečníky (instruktor: Petr )
18.00 - 19.00
RW-16885
18.00 - 19.00
RW-18032
18.00 - 19.00
POWER STRETCH 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
RW-18426
18.15 - 19.15
MARKÉTA 18:15 (instruktor: Markéta)
18.30 - 19.45
VINYASA YOGA CZE/ENG (instruktor: Jana B.)
18.45 - 19.45
PETR 18:45 (instruktor: Petr )
19.00 - 20.00
RW-15120
20.00 - 22.00
LEXA
20.00 - 22.00
LEXA

Čtvrtek 2. duben 2020

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Honza)
07.30 - 08.30
MARUŠKA 7:30 (instruktor: Maruška )
08.30 - 09.30
PILATES (instruktor: Maruška )
09.00 - 12.30
www.cviko.cz
10.00 - 11.00
JITKA 10:00 (instruktor: Jitka)
15.30 - 16.30
cviko.cz
16.00 - 17.00
VŠCHT
16.00 - 18.00
Školička
17.00 - 18.00
AE BODY 17:00 (instruktor: Jitka)
17.00 - 18.00
KULATÝ ZADEČEK (instruktor: Veronika)
17.15 - 18.15
JIRKA 17:15 (instruktor: Jirka)
18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
RW-12166
18.00 - 19.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: Veronika)
18.00 - 19.00
BŘICHO MARUŠKA 18:00 (instruktor: Maruška )
18.00 - 19.00
U1287
18.00 - 19.00
RW-12166
18.00 - 19.00
OLÍ 18:00 (instruktor: Olga )
18.15 - 19.15
JIRKA 18:15 (instruktor: Jirka)
19.00 - 21.00
TURNAJ ORÁLEK
19.00 - 21.00
TURNAJ ORÁLEK
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Maruška )
19.00 - 20.00
ŠPEJZL
19.15 - 20.15
LENKA + BODY FORM
20.00 - 21.15
POWER YOGA (instruktor: Helena)

Pátek 3. duben 2020

08.30 - 09.30
MARUŠKA 8:30 (instruktor: Maruška )
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona )
18.00 - 19.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: Honzík)
18.15 - 19.15
JITKA 18:15 (instruktor: Jitka)
18.45 - 19.45
ROWING+ POSILOVÁNÍ 18:45 (instruktor: Petr )
19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona )

Sobota 4. duben 2020

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 5. duben 2020

17.00 - 18.00
BODY (instruktor: Šárka )
17.00 - 18.00
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM - TRX (instruktor: MARKÉTA R.)
17.15 - 18.15
ROWING (instruktor: Petr )
18.00 - 19.00
KULATÝ ZADEČEK (instruktor: Markéta)
18.15 - 19.15
PETR- veslo + kompen.posil "15 (instruktor: Petr )
18.15 - 19.15
MIRKA 18:15 (instruktor: Mirka)
18.30 - 19.45
YOGA 18:30 (instruktor: Helena)