16. - 17. 2.
18. - 24. 2.
25. 2. - 3. 3.
4. - 10. 3.

Sobota 16. únor 2019

09.00 - 10.00
ZRUŠENO!! Kruhový trénink
09.00 - 10.00
RW-16889
10.00 - 11.00
širerová
10.00 - 12.00
AKARAM
10.00 - 11.00
U3064
10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)
11.00 - 12.00
RW-17344
11.00 - 12.00
RW-15602
14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
14.00 - 15.00
RW-17194
14.00 - 15.00
RW-17385
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
RW-15819
18.00 - 19.00
RW-17133
19.00 - 20.00
Novák
20.00 - 21.00
uherková

Neděle 17. únor 2019

09.00 - 10.00
mula
09.00 - 10.00
ŠÁLEK
10.00 - 11.00
RW-07413
10.00 - 11.00
RW-16889
10.00 - 11.00
mahdal
10.00 - 11.00
honegr
11.00 - 12.00
RW-07413
11.00 - 12.00
RW-16904
11.00 - 12.00
RW-14291
11.00 - 12.00
P1314
11.00 - 12.00
P1314
11.00 - 12.00
RW-17115
14.00 - 16.00
Double Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
RW-14365
16.00 - 17.00
RW-15279
16.00 - 17.00
RW-13511
16.00 - 17.00
RW-16597
17.00 - 18.00
RW-11260
17.00 - 18.00
uklid
17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
17.00 - 18.00
uklid
18.00 - 19.00
RW-16947
18.00 - 20.00
RW-14159
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.00 - 19.00
RW-07026
18.15 - 19.15
MIRKA 18:15 (instruktor: Mirka Kadlecová)
18.15 - 19.15
PETR 18:15
18.30 - 20.00
ZÁSKOK JANA B. YOGA 1,5H (instruktor: Jana Budinská)
18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Pondělí 18. únor 2019

08.00 - 09.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
10.00 - 11.00
NP1078
11.00 - 12.00
RW-16989
11.30 - 12.45
soukromá hodina
15.00 - 16.00
RW-03903
15.00 - 16.00
ludo
16.00 - 17.00
RW-14868
16.00 - 17.00
RW-17346
16.00 - 17.00
RW-15980
16.00 - 17.00
RW-15179
17.00 - 18.00
ZADANO
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
bemová
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
RW-14051
18.00 - 19.00
RW-16787
18.00 - 19.00
YOGA (instruktor: Majda Puchmeltrová)
18.00 - 19.00
RW-06506
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 18:00!!!!!!!!!!!! (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
RW-16382
18.00 - 19.00
U3035
18.00 - 19.00
RW-15488
18.30 - 19.30
MIRKA 18:30 (instruktor: Mirka Kadlecová)
19.00 - 20.00
JITKA 19:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
19.00 - 20.00
RW-14447
19.00 - 20.00
U44
19.00 - 20.00
SQP102
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Michal Dlask)
19.00 - 20.00
RW-17338
19.00 - 20.00
RW-17236
19.30 - 20.30
ZRUŠENO!! MARKÉTA D. 19:30 (instruktor: Markéta Drobníková)
20.00 - 21.00
RW-16554
20.00 - 21.00
RW-11476
20.00 - 21.00
JOGA 20:00 (instruktor: Eva Perútková)

Úterý 19. únor 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška Korseltová)
09.30 - 10.30
štedron
10.00 - 11.00
JITKA 10:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.00 - 18.00
RW-17296
17.00 - 18.00
ŠÁRKA 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
17.00 - 18.00
RW-11354
17.00 - 18.00
RW-15285
17.00 - 18.00
RW-16425
17.45 - 18.45
Rowing pro začátečníky (instruktor: Petr Vitásek)
18.00 - 19.00
RW-03903
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena Ambrožová)
18.00 - 19.00
RW-04159
18.00 - 19.00
RW-14159
18.00 - 19.00
U1287
18.00 - 19.00
GREGOR
18.15 - 19.15
Spinning s Lukášem (instruktor: Lukáš Urban)
18.45 - 19.45
PETR 18:45 (instruktor: Petr Vitásek)
18.45 - 19.45
ANNA 18:45 (instruktor: Anna Čechová)
19.00 - 20.00
U2171
19.00 - 20.00
RW-17249
19.00 - 20.00
RW-16947
19.00 - 20.15
ZÁSKOK JANA B.YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Jana Budinská)
19.00 - 20.00
U2171
19.00 - 20.00
RW-16597
19.15 - 20.15
JITKA 19:15 (instruktor: Jitka Mašátová)
20.00 - 21.00
RW-00191
20.00 - 21.00
RW-16833
20.00 - 21.00
RW-14709
20.00 - 21.00
RW-14709
21.00 - 22.00
RW-06506
21.00 - 22.00
RW-16895

Středa 20. únor 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
11.00 - 12.00
MATĚJKA
15.00 - 16.00
BÍNA
16.00 - 17.00
RW-17005
16.00 - 17.00
RW-17135
16.00 - 17.00
RW-17368
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.00 - 18.00
RW-16626
17.00 - 18.00
RW-16626
17.00 - 18.00
RW-00338
17.00 - 18.00
RW-16570
17.00 - 18.00
RW-17248
17.15 - 18.15
Spinning - spalovací hodina (instruktor: Eva Zborníková)
17.30 - 18.30
ZRUŠENO!! KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Michal Dlask)
17.45 - 18.45
VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY (instruktor: Petr Vitásek)
18.00 - 19.00
RW-11413
18.00 - 19.15
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)
18.00 - 19.00
RW-00338
18.00 - 19.00
RW-04563
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina Marešová)
18.00 - 19.00
RW-14817
18.00 - 19.00
RW-14542
18.15 - 19.15
Spinning pro začátečníky (instruktor: Lukáš Urban)
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana Hošková)
18.45 - 19.45
VESLOVÁNÍ S PETREM (instruktor: Petr Vitásek)
19.00 - 20.00
RW-16659
19.00 - 20.00
RW-16952
19.00 - 20.00
RW-17336
19.00 - 20.00
RW-14817
19.00 - 20.00
soukup
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana Budinská)
20.00 - 22.00
LEXA
20.00 - 22.00
LEXA
20.00 - 21.00
RW-16148
20.00 - 21.00
RW-16148
20.00 - 21.00
RW-15961

Čtvrtek 21. únor 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Honza)
08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
10.00 - 11.00
JITKA 10:00
14.00 - 15.00
RW-13361
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
16.00 - 17.00
Školička
16.00 - 17.00
RW-16057
16.00 - 17.00
RW-17027
16.00 - 18.00
Školička
17.00 - 18.00
U1287
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka Mašátová)
17.00 - 18.00
RW-11339
17.00 - 18.00
RW-15578
17.15 - 18.15
SPINNING s Jirkou (instruktor: Jirka Novotný)
17.45 - 18.45
ALPINNING S EVOU (instruktor: Eva Kadlecová)
18.00 - 19.00
RW-16252
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
18.00 - 19.00
Indoor rowing (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
RW-04159
18.00 - 19.00
RW-14159
18.00 - 19.00
RW-00338
18.00 - 19.00
RW-16978
18.15 - 19.15
SPINNING s Jirkou (instruktor: Jirka Novotný)
18.45 - 19.45
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
19.00 - 20.00
RW-14817
19.00 - 20.00
RW-17086
19.00 - 20.00
RW-16947
19.00 - 20.00
RW-11339
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
20.00 - 21.00
RW-14722
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)
20.00 - 21.00
ZRUŠENO!!ALENA 20:00

Pátek 22. únor 2019

17.00 - 18.00
RW-16889
17.00 - 18.00
TRX/TABATA (instruktor: Jitka Mašátová)
17.45 - 19.00
ZRUŠENO!! CLASSIC YOGA 17:45
18.00 - 19.00
RW-17360
18.00 - 19.00
RW-00338
18.00 - 19.00
RW-15061
18.00 - 19.00
RW-16979
18.15 - 19.15
JITKA 18:15 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.45 - 19.45
Petr/Vaš vesloposilovací pátek (instruktor: Petr Vitásek)
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)
19.00 - 20.00
RW-15359
19.15 - 20.15
záskok ANNA
20.00 - 21.00
RW-14847

Sobota 23. únor 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)
14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
HAMZOVÁ

Neděle 24. únor 2019

10.00 - 11.00
RW-07413
11.00 - 12.00
RW-07413
14.00 - 16.00
Double Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
uklid
17.00 - 18.00
uklid
17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.00 - 19.00
RW-06506
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.00 - 19.00
RW-07026
18.00 - 19.00
RW-16947
18.15 - 19.15
PETR 18:15
18.15 - 19.15
MIRKA 18:15 (instruktor: Mirka Kadlecová)
18.30 - 20.00
ZÁSKOK JANA B. YOGA 1,5H (instruktor: Jana Budinská)
18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)
20.00 - 21.00
RW-00530

Pondělí 25. únor 2019

08.00 - 09.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
15.00 - 16.00
RW-11260
17.00 - 18.00
RW-17248
17.00 - 18.00
TRX + KARDIO 17:00 (instruktor: Dominika Rejzková)
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
RW-14934
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
18.00 - 19.00
RW-17338
18.00 - 19.00
YOGA (instruktor: Majda Puchmeltrová)
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika Rejzková)
18.00 - 19.00
U3035
18.00 - 19.00
RW-04159
18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
RW-00338
18.00 - 19.00
RW-16382
18.30 - 19.30
MIRKA 18:30 (instruktor: Mirka Kadlecová)
19.00 - 20.30
ALBRECHT
19.00 - 20.00
JITKA 19:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
19.00 - 20.00
SQP102
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Michal Dlask)
19.00 - 20.00
U44
19.00 - 20.00
RW-06898
19.30 - 20.30
MARKÉTA D. 19:30 (instruktor: Markéta Drobníková)
20.00 - 21.00
SEHNAL
20.00 - 21.00
JOGA 20:00 (instruktor: Eva Perútková)

Úterý 26. únor 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška Korseltová)
09.30 - 10.30
štedron
10.00 - 11.00
JITKA 10:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
16.00 - 18.00
Školička
17.00 - 18.00
RW-15315
17.00 - 18.00
ŠÁRKA 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
17.45 - 18.45
Rowing pro začátečníky (instruktor: Petr Vitásek)
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena Ambrožová)
18.00 - 19.00
U1287
18.00 - 19.00
RW-04159
18.00 - 19.00
RW-15901
18.00 - 19.00
RW-03903
18.00 - 19.00
RW-17328
18.15 - 19.15
Spinning s Lukášem (instruktor: Lukáš Urban)
18.45 - 19.45
ANNA 18:45 (instruktor: Anna Čechová)
18.45 - 19.45
PETR 18:45 (instruktor: Petr Vitásek)
19.00 - 20.00
U2171
19.00 - 20.00
RW-16947
19.00 - 20.00
RW-00530
19.00 - 20.00
U2171
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena Ambrožová)
19.15 - 20.15
JITKA 19:15 (instruktor: Jitka Mašátová)

Středa 27. únor 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
12.00 - 13.00
luboš
14.30 - 15.30
luboš
16.00 - 17.00
RW-17005
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.00 - 18.00
RW-16626
17.00 - 18.00
RW-11476
17.00 - 18.00
RW-16626
17.00 - 18.00
RW-15578
17.00 - 18.00
RW-16570
17.15 - 18.15
Spinning - spalovací hodina (instruktor: Eva Zborníková)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Michal Dlask)
17.45 - 18.45
VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY (instruktor: Petr Vitásek)
18.00 - 19.00
RW-16570
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina Marešová)
18.00 - 19.00
RW-00338
18.00 - 19.00
RW-15061
18.00 - 19.00
RW-00261
18.00 - 19.15
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)
18.00 - 19.00
RW-04159
18.15 - 19.15
Spinning pro začátečníky (instruktor: Lukáš Urban)
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana Hošková)
18.45 - 19.45
VESLOVÁNÍ S PETREM (instruktor: Petr Vitásek)
19.00 - 20.00
RW-14817
19.00 - 20.00
RW-16952
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana Budinská)
20.00 - 22.00
LEXA
20.00 - 22.00
LEXA

Čtvrtek 28. únor 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Honza)
08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
10.00 - 11.00
JITKA 10:00
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
16.00 - 18.00
Školička
16.00 - 17.00
Školička
17.00 - 18.00
U1287
17.00 - 18.00
RW-14817
17.00 - 18.00
štecová
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka Mašátová)
17.00 - 18.00
RW-17344
17.15 - 18.15
SPINNING s Jirkou (instruktor: Jirka Novotný)
17.45 - 18.45
ALPINNING S EVOU (instruktor: Eva Kadlecová)
18.00 - 19.00
RW-15287
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
18.00 - 19.00
RW-17360
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
RW-16978
18.00 - 19.00
RW-00338
18.00 - 19.00
Indoor rowing (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
RW-00261
18.15 - 19.15
SPINNING s Jirkou (instruktor: Jirka Novotný)
18.45 - 19.45
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)
19.00 - 21.00
TURNAJ ORÁLEK
19.00 - 21.00
TURNAJ ORÁLEK
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
19.00 - 20.00
RW-16947
19.00 - 20.00
RW-11339
19.00 - 20.00
RW-15120
20.00 - 21.00
ALENA 20:00
20.00 - 21.00
RW-16833
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)
21.00 - 22.00
RW-06506

Pátek 1. březen 2019

17.00 - 18.00
RW-14846
17.00 - 18.00
TRX/TABATA (instruktor: Jitka Mašátová)
17.00 - 19.00
luboš
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona Přibylová)
18.00 - 19.00
RW-15061
18.15 - 19.15
JITKA 18:15 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.45 - 19.45
Petr/Vaš vesloposilovací pátek (instruktor: Petr Vitásek)
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)
19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona Přibylová)

Sobota 2. březen 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)
14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)

Neděle 3. březen 2019

10.00 - 11.00
RW-07413
11.00 - 12.00
RW-07413
17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
17.00 - 18.00
uklid
17.00 - 18.00
uklid
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.15 - 19.15
MIRKA 18:15 (instruktor: Mirka Kadlecová)
18.15 - 19.15
PETR 18:15
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena Ambrožová)
18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Pondělí 4. březen 2019

08.00 - 09.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
TRX + KARDIO 17:00 (instruktor: Dominika Rejzková)
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
RW-17248
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
RW-14051
17.00 - 18.00
RW-14934
18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika Rejzková)
18.00 - 19.00
U3035
18.00 - 19.00
YOGA (instruktor: Majda Puchmeltrová)
18.00 - 19.00
RW-17338
18.00 - 19.00
RW-16382
18.30 - 19.30
MIRKA 18:30 (instruktor: Mirka Kadlecová)
19.00 - 20.00
SQP102
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Michal Dlask)
19.00 - 20.00
U44
19.00 - 20.00
JITKA 19:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
19.30 - 20.30
MARKÉTA D. 19:30 (instruktor: Markéta Drobníková)
20.00 - 21.00
JOGA 20:00 (instruktor: Eva Perútková)

Úterý 5. březen 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška Korseltová)
09.30 - 10.30
štedron
10.00 - 11.00
JITKA 10:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
16.00 - 18.00
Školička
16.00 - 17.00
RW-15315
17.00 - 18.00
ŠÁRKA 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
17.45 - 18.45
Rowing pro začátečníky (instruktor: Petr Vitásek)
18.00 - 19.00
GREGOR
18.00 - 19.00
RW-03903
18.00 - 19.00
RW-14542
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena Ambrožová)
18.00 - 19.00
RW-15901
18.15 - 19.15
Spinning s Lukášem (instruktor: Lukáš Urban)
18.45 - 19.45
PETR 18:45 (instruktor: Petr Vitásek)
18.45 - 19.45
ANNA 18:45 (instruktor: Anna Čechová)
19.00 - 20.00
U2171
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena Ambrožová)
19.00 - 20.00
RW-16833
19.00 - 20.00
RW-16597
19.00 - 20.00
U2171
19.15 - 20.15
JITKA 19:15 (instruktor: Jitka Mašátová)

Středa 6. březen 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
09.30 - 11.00
SQFTVS1
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.00 - 18.00
RW-11476
17.00 - 18.00
RW-16626
17.00 - 18.00
RW-16626
17.15 - 18.15
Spinning - spalovací hodina (instruktor: Eva Zborníková)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Michal Dlask)
17.45 - 18.45
VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY (instruktor: Petr Vitásek)
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina Marešová)
18.00 - 19.15
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)
18.15 - 19.45
Spinning pro začátečníky (instruktor: Lukáš Urban)
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana Hošková)
18.45 - 19.45
VESLOVÁNÍ S PETREM (instruktor: Petr Vitásek)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana Budinská)
20.00 - 22.00
LEXA
20.00 - 22.00
LEXA

Čtvrtek 7. březen 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK (instruktor: Honza)
08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
10.00 - 11.00
JITKA 10:00
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
16.00 - 17.00
Školička
16.00 - 18.00
Školička
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka Mašátová)
17.00 - 18.00
RW-17344
17.15 - 18.15
SPINNING s Jirkou (instruktor: Jirka Novotný)
17.45 - 18.45
ALPINNING S EVOU (instruktor: Eva Kadlecová)
18.00 - 19.00
RW-15287
18.00 - 19.00
Indoor rowing (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
18.15 - 19.15
SPINNING s Jirkou (instruktor: Jirka Novotný)
18.45 - 19.45
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
19.00 - 21.00
TURNAJ ORÁLEK
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
19.00 - 21.00
TURNAJ ORÁLEK
20.00 - 21.00
ALENA 20:00
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)

Pátek 8. březen 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA (instruktor: Jitka Mašátová)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona Přibylová)
18.15 - 19.15
JITKA 18:15 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.45 - 19.45
Petr/Vaš vesloposilovací pátek (instruktor: Petr Vitásek)
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)
19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona Přibylová)

Sobota 9. březen 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)
14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)

Neděle 10. březen 2019

17.00 - 18.00
uklid
17.00 - 18.00
uklid
17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.15 - 19.15
PETR 18:15
18.15 - 19.15
MIRKA 18:15 (instruktor: Mirka Kadlecová)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena Ambrožová)
18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)