17. - 22. 4.
23. - 29. 4.
30. 4. - 6. 5.
7. - 13. 5.

Úterý 17. duben 2018

07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
08.30 - 09.30
10.00 - 11.00
JITKA
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
16.00 - 17.00
16.00 - 17.00
16.00 - 18.00
16.00 - 17.00
16.15 - 18.15
soukr.hodina
17.00 - 18.00
squash 4.
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.30 - 18.30
BÁRA K.
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
BAD STALÁ HODINA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 20.15
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ZÁSKOK?????ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
PETR
18.45 - 19.45
BÁRA K.
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
squash 4.
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
JITKA
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
squash 4.
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
20.30 - 21.30
21.00 - 22.00
21.00 - 22.00
21.00 - 22.00
21.00 - 22.00

Středa 18. duben 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
12.00 - 13.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.00 - 18.00
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
BÁRA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
MARTINA TRX INTERVAL.TRENINK
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou
21.00 - 22.00

Čtvrtek 19. duben 2018

07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 17.00
squash 4.
16.00 - 17.00
16.00 - 18.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
squash 4.
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 21.15
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
záskok ??? BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
OLÍ
19.00 - 20.00
turnaj
19.00 - 21.00
19.00 - 21.00
200.-/HOD
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
záskok ???? BODY
20.00 - 21.00
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1,15 HOD
20.00 - 21.00
turnaj
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00

Pátek 20. duben 2018

12.00 - 13.00
badminton 4.
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA TRX TABATA
18.00 - 19.30
18.00 - 19.00
18.00 - 19.30
18.00 - 19.00
ZRUŠENO!! ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.30
ANASTASIA HAEDONG KUMDO
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
PETR A VAŠEK-VESLO+KOMPENZAČNÍ POSILOVÁNÍ
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
ZRUŠENO!! ILONA

Sobota 21. duben 2018

09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
MARKÉTA
15.00 - 17.00
15.00 - 17.00

Neděle 22. duben 2018

11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
squash 4.
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
PETR-VESLA+15min.BŘICHO A ZÁDA
18.15 - 19.15
MIRKA
18.30 - 20.00
HELCA YOGA 1,5 HOD.
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 21.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00

Pondělí 23. duben 2018

08.00 - 09.00
08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.30 - 12.45
soukromá hodina
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
16.30 - 17.30
VŠCHT
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
squash 4.
17.45 - 18.45
ILONA PILATES
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
PETR - pohodové veslování
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.15 - 19.15
MIRKA
18.45 - 19.45
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
squash 4.
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
JITKA
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00

Úterý 24. duben 2018

07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
08.30 - 09.30
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
16.15 - 18.15
soukr.hodina
17.00 - 18.00
17.30 - 18.30
BÁRA K.
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 20.15
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
BAD STALÁ HODINA
18.15 - 19.15
LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
BÁRA K.
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
badminton 4.
19.15 - 20.15
JITKA
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00

Středa 25. duben 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
badminton 4.
18.00 - 19.00
BÁRA
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
MARTINA TRX INTERVAL.TRENINK
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
squash 4.
20.00 - 21.00
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou
20.00 - 21.00
sce liga
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou
21.00 - 22.00

Čtvrtek 26. duben 2018

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 17.00
16.00 - 18.00
16.00 - 17.00
squash 4.
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 21.15
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
OLÍ
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 21.00
200.-/HOD
19.00 - 20.00
19.00 - 21.00
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
turnaj
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1,15 HOD

Pátek 27. duben 2018

17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA TRX TABATA
17.00 - 18.00
18.00 - 19.30
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.30
18.00 - 19.30
ANASTASIA HAEDONG KUMDO
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
PETR A VAŠEK-VESLO+KOMPENZAČNÍ POSILOVÁNÍ
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA

Sobota 28. duben 2018

10.00 - 11.00
MARKÉTA

Neděle 29. duben 2018

08.00 - 13.00
08.00 - 13.00
08.30 - 12.30
9:00 Maratón/10:30 Půlmaratón Rowing
09.00 - 12.30
9:00 Maratón/10:30 Půlmaratón/platba 250,- hotově/ kapacita 10 míst
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
PETR-VESLA+15min.BŘICHO A ZÁDA
18.15 - 19.15
MIRKA
18.30 - 20.00
HELCA YOGA 1,5 HOD.
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00

Pondělí 30. duben 2018

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.30 - 12.45
soukromá hodina
16.30 - 17.30
VŠCHT
17.00 - 18.00
squash 4.
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.45 - 18.45
ILONA PILATES
18.00 - 19.00
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
PETR - pohodové veslování
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.15 - 19.15
MIRKA
18.45 - 19.45
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
JITKA
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT

Úterý 1. květen 2018

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
ZRUŠENO!! JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
16.15 - 18.15
soukr.hodina
17.30 - 18.30
BÁRA K.
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
BAD STALÁ HODINA
18.00 - 20.15
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
PETR
18.45 - 19.45
BÁRA K.
19.00 - 20.00
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.15 - 20.15
JITKA

Středa 2. květen 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
BÁRA
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
MARTINA TRX INTERVAL.TRENINK
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou

Čtvrtek 3. květen 2018

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.00 - 18.00
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 21.15
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
OLÍ
19.00 - 21.00
19.00 - 21.00
200.-/HOD
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
turnaj
20.00 - 21.00
turnaj
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1,15 HOD

Pátek 4. květen 2018

17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA TRX TABATA
17.00 - 18.00
18.00 - 19.30
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.30
18.00 - 19.30
ANASTASIA HAEDONG KUMDO
18.00 - 19.00
badminton 4.
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
PETR A VAŠEK-VESLO+KOMPENZAČNÍ POSILOVÁNÍ
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA

Sobota 5. květen 2018

10.00 - 11.00
MARKÉTA
18.00 - 19.00
badminton 4.

Neděle 6. květen 2018

17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
MIRKA
18.15 - 19.15
PETR-VESLA+15min.BŘICHO A ZÁDA
18.30 - 20.00
HELCA YOGA 1,5 HOD.
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00

Pondělí 7. květen 2018

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.30 - 12.45
soukromá hodina
16.30 - 17.30
VŠCHT
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.45 - 18.45
ILONA PILATES
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
PETR - pohodové veslování
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.15 - 19.15
MIRKA
18.45 - 19.45
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
JITKA
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT

Úterý 8. květen 2018

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
ZRUŠENO!! JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
16.15 - 18.15
soukr.hodina
17.30 - 18.30
BÁRA K.
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 19.00
BAD STALÁ HODINA
18.00 - 20.15
18.00 - 20.15
18.15 - 19.15
LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
PETR
18.45 - 19.45
BÁRA K.
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.15 - 20.15
JITKA

Středa 9. květen 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
BÁRA
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.15 - 19.15
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
MARTINA TRX INTERVAL.TRENINK
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou

Čtvrtek 10. květen 2018

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 21.15
18.00 - 21.15
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 19.00
JITKA
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
OLÍ
19.00 - 21.00
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 21.00
200.-/HOD
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1,15 HOD

Pátek 11. květen 2018

17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA TRX TABATA
18.00 - 19.30
ANASTASIA HAEDONG KUMDO
18.00 - 19.30
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.30
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
PETR A VAŠEK-VESLO+KOMPENZAČNÍ POSILOVÁNÍ
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA

Sobota 12. květen 2018

10.00 - 11.00
MARKÉTA

Neděle 13. květen 2018

17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
MIRKA
18.15 - 19.15
PETR-VESLA+15min.BŘICHO A ZÁDA
18.30 - 20.00
HELCA YOGA 1,5 HOD.
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK