01. - 3. 6.
4. - 10. 6.
11. - 17. 6.
18. - 24. 6.

Pátek 1. červen 2018

08.00 - 09.00
08.00 - 09.00
08.06 - 09.06
08.07 - 09.07
12.00 - 13.00
15.00 - 16.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
ZÁSKOK MARTINA TRX TABATA
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.00
badminton 4.
18.45 - 19.45
ZÁSKOK KATKA-VESLO+KOMPENZAČNÍ POSILOVÁNÍ
19.00 - 21.00
19.00 - 20.00
ZRUŠENO!!!!! DANA TAE BO
19.15 - 20.15
VYJÍMEČNĚ POSUNUTO NA 19:15HOD. JITKA
19.15 - 20.15
ILONA

Sobota 2. červen 2018

10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00

Neděle 3. červen 2018

09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.15 - 19.15
PETR-VESLA+15min.BŘICHO A ZÁDA
18.15 - 19.15
MIRKA
18.30 - 20.00
HELCA YOGA 1,5 HOD.
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK
19.00 - 21.00
19.00 - 20.00

Pondělí 4. červen 2018

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.30 - 12.45
soukromá hodina
15.00 - 16.00
16.30 - 17.30
VŠCHT
17.00 - 18.00
squash 4.
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.45 - 18.45
ZRUŠENO!!!ILONA PILATES
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
badminton 4.
18.00 - 19.00
bude stala
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.45 - 19.45
ILONA PILATES
18.45 - 19.45
pozor změna času !!!MIRKA
19.00 - 20.00
squash 4.
19.00 - 20.00
JITKA
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT

Úterý 5. červen 2018

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 20.15
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
BÁRA K. hodina posunuta na 18:15 hod.
18.15 - 19.15
PŘES LÉTO ZRUŠENO!!! LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
squash 4.
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.15 - 20.15
JITKA

Středa 6. červen 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.00 - 18.00
17.00 - 20.00
17.00 - 18.00
17.00 - 20.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
BÁRA
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
MARTINA TRX INTERVAL.TRENINK
19.00 - 20.00
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou

Čtvrtek 7. červen 2018

10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 21.15
18.00 - 21.15
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
BÁRA
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 21.00
19.00 - 21.00
200.-/HOD
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 20.00
turnaj
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1,15 HOD
20.00 - 21.00
20.00 - 21.00
turnaj

Pátek 8. červen 2018

16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA TRX TABATA
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
PETR A VAŠEK-VESLO+KOMPENZAČNÍ POSILOVÁNÍ
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA

Sobota 9. červen 2018

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 10. červen 2018

17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.15 - 19.15
MIRKA
18.15 - 19.15
PETR-VESLA+15min.BŘICHO A ZÁDA
18.30 - 20.00
HELCA YOGA 1,5 HOD.
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 21.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK

Pondělí 11. červen 2018

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.30 - 12.45
soukromá hodina
16.30 - 17.30
VŠCHT
17.00 - 18.00
squash 4.
17.00 - 18.00
17.45 - 18.45
ILONA PILATES
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
badminton 4.
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.45 - 19.45
pozor změna času !!!MIRKA
18.45 - 19.45
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
JITKA
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
záskok BÁRA BODY

Úterý 12. červen 2018

07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
BÁRA K. hodina posunuta na 18:15 hod.
18.15 - 19.15
PŘES LÉTO ZRUŠENO!!! LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
JITKA

Středa 13. červen 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
17.00 - 20.00
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.00 - 20.00
18.00 - 19.00
squash 4.
18.00 - 19.00
BÁRA
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
PETR
18.45 - 19.45
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
19.00 - 20.00
MARTINA TRX INTERVAL.TRENINK
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou

Čtvrtek 14. červen 2018

10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 21.15
18.00 - 21.15
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 21.00
19.00 - 21.00
200.-/HOD
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
turnaj
20.00 - 21.00
turnaj
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1,15 HOD

Pátek 15. červen 2018

16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
ZÁSKOK PETR TRX TABATA
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
PETR A VAŠEK-VESLO+KOMPENZAČNÍ POSILOVÁNÍ
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA

Sobota 16. červen 2018

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 17. červen 2018

17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
MIRKA
18.15 - 19.15
PETR-VESLA+15min.BŘICHO A ZÁDA
18.30 - 20.00
HELCA YOGA 1,5 HOD.
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK

Pondělí 18. červen 2018

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.30 - 12.45
soukromá hodina
16.30 - 17.30
VŠCHT
17.45 - 18.45
ILONA PILATES
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
ZRUŠENO!! JITKA
18.00 - 20.00
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.45 - 19.45
pozor změna času !!!MIRKA
18.45 - 19.45
ILONA PILATES
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
JITKA
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT

Úterý 19. červen 2018

07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
ZÁSKOK PETR KRUHOVÝ TRÉNINK
07.00 - 08.00
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
10.00 - 11.00
JITKA
16.00 - 18.00
17.45 - 18.45
PETR-VOLNĚJŠÍ I PRO ZAČÁTEČNÍKY
18.00 - 20.15
18.00 - 19.00
ZÁSKOK PETR KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 19.00
badminton 4.
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 20.15
18.15 - 19.15
BÁRA K. hodina posunuta na 18:15 hod.
18.15 - 19.15
PŘES LÉTO ZRUŠENO!!! LUKÁŠ vhodné i pro začátečníky :)
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod
19.15 - 20.15
ZÁSKOK LUKÁŠ

Středa 20. červen 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
12.00 - 13.00
17.00 - 18.00
ZRUŠENO!!! BÁRA BODY
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.00 - 19.00
BÁRA
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
18.45 - 19.45
LUKÁŠ - VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY :)
18.45 - 19.45
PETR
19.00 - 20.00
MARTINA TRX INTERVAL.TRENINK
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou
20.00 - 22.00
hrazeno předem fakturou

Čtvrtek 21. červen 2018

10.00 - 11.00
ZRUŠENO!! JITKA
16.00 - 18.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
ZÁSKOK BÁRA AE BODY
17.15 - 18.15
JIRKA
18.00 - 21.15
18.00 - 19.00
JITKA
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 21.15
18.15 - 19.15
JIRKA
18.45 - 19.45
BÁRA.P
19.00 - 20.00
DANA BODY
19.00 - 21.00
19.00 - 21.00
200.-/HOD
19.00 - 20.00
turnaj
20.00 - 21.00
turnaj
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1,15 HOD

Pátek 22. červen 2018

17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
ZÁSKOK PETR TRX TABATA
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.15 - 19.15
JITKA
18.45 - 19.45
PETR A VAŠEK-VESLO+KOMPENZAČNÍ POSILOVÁNÍ
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO
19.15 - 20.15
ILONA

Sobota 23. červen 2018

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 24. červen 2018

17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.15 - 19.15
MIRKA
18.15 - 19.15
PETR-VESLA+15min.BŘICHO A ZÁDA
18.30 - 20.00
HELCA YOGA 1,5 HOD.
18.45 - 19.45
KARIN
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK