21. - 25. 2.
26. 2. - 4. 3.
5. - 11. 3.
12. - 18. 3.

Středa 21. únor 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
19.00 - 20.00
MARTINA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)

Čtvrtek 22. únor 2018

07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
19.00 - 20.00
DANA BODY
20.00 - 21.15
ZRUŠENO !!!YOGA 1:15 hod

Pátek 23. únor 2018

17.00 - 18.00
JITKA TRX TABATA
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.30
ANASTASIA HAEDONG KUMDO
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO

Sobota 24. únor 2018

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 25. únor 2018

17.00 - 18.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK
18.00 - 19.00
DANA BODY
18.30 - 20.00
????YOGA 1,5 hod 🙆

Pondělí 26. únor 2018

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.45 - 18.45
ILONA PILATES
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.45 - 19.45
ILONA PILATES
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT

Úterý 27. únor 2018

07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
19.00 - 20.15
???? YOGA 1,15 hod

Středa 28. únor 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
19.00 - 20.00
MARTINA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)

Čtvrtek 1. březen 2018

07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
19.00 - 20.00
DANA BODY
20.00 - 21.15
???? YOGA 1:15 hod

Pátek 2. březen 2018

17.00 - 18.00
JITKA TRX TABATA
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.30
ANASTASIA HAEDONG KUMDO
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO

Sobota 3. březen 2018

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 4. březen 2018

18.00 - 19.00
DANA BODY
18.30 - 20.00
???? YOGA 1,5 hod 🙆
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK

Pondělí 5. březen 2018

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.45 - 18.45
ILONA PILATES
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.45 - 19.45
ILONA PILATES
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT

Úterý 6. březen 2018

07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod

Středa 7. březen 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
19.00 - 20.00
MARTINA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)

Čtvrtek 8. březen 2018

07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
19.00 - 20.00
DANA BODY
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1:15 hod

Pátek 9. březen 2018

17.00 - 18.00
JITKA TRX TABATA
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.30
ANASTASIA HAEDONG KUMDO
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO

Sobota 10. březen 2018

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 11. březen 2018

18.00 - 19.00
DANA BODY
18.30 - 20.00
HELČA YOGA 1,5 hod 🙆
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK

Pondělí 12. březen 2018

08.45 - 09.45
MARIE BODY SHAPE
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.45 - 18.45
ILONA PILATES
18.15 - 19.15
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.45 - 19.45
ILONA PILATES
19.15 - 20.15
VĚRA BODY HIIT

Úterý 13. březen 2018

07.00 - 08.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
08.30 - 09.30
MARIE ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
18.00 - 19.00
JITKA KRUHOVÝ TRÉNINK
18.30 - 20.00
ONDRA FIT DANCE + BODY 1,5 hod.
19.00 - 20.15
HELČA YOGA 1,15 hod

Středa 14. březen 2018

08.30 - 09.30
MÍŠA PILATES
17.00 - 18.00
JITKA BODY
17.30 - 18.30
LINDA PILATES
18.00 - 19.00
JITKA STEP
18.30 - 19.30
DANA TAE BO
19.00 - 20.00
MARTINA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)

Čtvrtek 15. březen 2018

07.00 - 08.00
PETR/HONZA KRUHOVÝ TRÉNINK
17.00 - 18.00
JITKA AE BODY
18.00 - 19.00
BARBORA BŘIŠNÍ PEKÁČ
18.00 - 19.00
ŠTĚPÁNKA ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX)
19.00 - 20.00
DANA BODY
20.00 - 21.15
HELČA YOGA 1:15 hod

Pátek 16. březen 2018

17.00 - 18.00
JITKA TRX TABATA
18.00 - 19.00
ILONA CLASSIC YOGA
18.00 - 19.30
ANASTASIA HAEDONG KUMDO
19.00 - 20.00
KATKA TAE BO

Sobota 17. březen 2018

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 18. březen 2018

18.00 - 19.00
DANA BODY
18.30 - 20.00
HELČA YOGA 1,5 hod 🙆
19.00 - 20.00
PETR KRUHOVÝ TRÉNINK