22. - 24. 3.
25. - 31. 3.
32. 3. - 7. 4.
8. - 14. 4.

Pátek 22. březen 2019

17.00 - 18.00
ZRUŠENO!!! TRX/TABATA
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona )
19.00 - 20.00
zrušeno!!!!TAE BO 19:00 (instruktor: Katka )

Sobota 23. březen 2019

14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Pavel)

Neděle 24. březen 2019

17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka )
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana H.)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena)

Pondělí 25. březen 2019

08.00 - 09.00
FUNKČNÍ TRÉNINK (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
TABATA/ TRX 17:00 (instruktor: Dominika R.)
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika R.)
18.00 - 19.00
YOGA (instruktor: Majda )
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Mike )
20.00 - 21.00
POWER JOGA 20:00 (instruktor: Eva)

Úterý 26. březen 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška )
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena)
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena)

Středa 27. březen 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Mike )
18.00 - 19.00
UKÁZKOVÁ HODINA PILATES 18:00 (instruktor: Martina )
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana H.)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana B.)

Čtvrtek 28. březen 2019

08.30 - 09.30
PILATES (instruktor: Maruška )
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika)
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Mike )
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana H.)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana C.)
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena)

Pátek 29. březen 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA (instruktor: Jitka)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona )
19.00 - 20.00
ZRUŠENO!!!!TAE BO 19:00 (instruktor: Katka )

Sobota 30. březen 2019

14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika)

Neděle 31. březen 2019

17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka )
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana H.)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena)

Pondělí 1. duben 2019

08.00 - 09.00
FUNKČNÍ TRÉNINK (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
TABATA/ TRX 17:00 (instruktor: Dominika R.)
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika R.)
18.00 - 19.00
YOGA (instruktor: Majda )
19.00 - 20.00
" NOVĚ" PILATES (instruktor: Jana C.)
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Mike )
20.00 - 21.00
POWER JOGA 20:00 (instruktor: Eva)

Úterý 2. duben 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška )
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena)
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena)

Středa 3. duben 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Mike )
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina )
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana H.)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana B.)

Čtvrtek 4. duben 2019

08.30 - 09.30
PILATES (instruktor: Maruška )
15.00 - 16.00
MammaFitness
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Mike )
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana C.)
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana H.)
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena)

Pátek 5. duben 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA (instruktor: Jitka)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona )
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka )

Sobota 6. duben 2019

Na toto datum zatím není vypsán žádný termín.

Neděle 7. duben 2019

17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka )
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana H.)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena)

Pondělí 8. duben 2019

08.00 - 09.00
FUNKČNÍ TRÉNINK (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
TABATA/ TRX 17:00 (instruktor: Dominika R.)
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika R.)
18.00 - 19.00
YOGA (instruktor: Majda )
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana C.)
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Mike )
20.00 - 21.00
POWER JOGA 20:00 (instruktor: Eva)

Úterý 9. duben 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška )
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena)
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena)

Středa 10. duben 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Mike )
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina )
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana H.)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana B.)

Čtvrtek 11. duben 2019

08.30 - 09.30
PILATES (instruktor: Maruška )
15.00 - 16.00
MammaFitness
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Mike )
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana C.)
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana H.)
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena)

Pátek 12. duben 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA (instruktor: Jitka)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona )
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka )

Sobota 13. duben 2019

09.00 - 10.00
VELIKONOČNÍ AE BODY (instruktor: Jitka)

Neděle 14. duben 2019

17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka )
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana H.)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena)