21. - 24. 2.
25. 2. - 3. 3.
4. - 10. 3.
11. - 17. 3.

Čtvrtek 21. únor 2019

10.00 - 11.00
JITKA 10:00
17.45 - 18.45
ZRUŠNO!! ALPINNING S EVOU (instruktor: Eva Kadlecová)
18.45 - 19.45
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)

Pátek 22. únor 2019

19.15 - 20.15
záskok ANNA

Sobota 23. únor 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Neděle 24. únor 2019

18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Pondělí 25. únor 2019

18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)

Úterý 26. únor 2019

17.00 - 18.00
ŠÁRKA 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.45 - 19.45
ANNA 18:45 (instruktor: Anna Čechová)

Středa 27. únor 2019

18.00 - 19.15
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Čtvrtek 28. únor 2019

10.00 - 11.00
JITKA 10:00
17.45 - 18.45
zrušeno!! ALPINNING S EVOU (instruktor: Eva Kadlecová)
18.45 - 19.45
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)

Pátek 1. březen 2019

19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona Přibylová)

Sobota 2. březen 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Neděle 3. březen 2019

18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Pondělí 4. březen 2019

18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)

Úterý 5. březen 2019

17.00 - 18.00
ŠÁRKA 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.15 - 19.15
ANNA 18:15 (instruktor: Anna Čechová)

Středa 6. březen 2019

18.00 - 19.15
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Čtvrtek 7. březen 2019

10.00 - 11.00
JITKA 10:00
18.00 - 19.00
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)

Pátek 8. březen 2019

19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona Přibylová)

Sobota 9. březen 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Neděle 10. březen 2019

18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Pondělí 11. březen 2019

18.00 - 19.00
JITKA 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)

Úterý 12. březen 2019

17.00 - 18.00
ŠÁRKA 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.15 - 19.15
ANNA 18:15 (instruktor: Anna Čechová)

Středa 13. březen 2019

18.00 - 19.15
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Čtvrtek 14. březen 2019

10.00 - 11.00
JITKA 10:00
18.00 - 19.00
ALPINNING S OLÍ (instruktor: Olga Svobodová)

Pátek 15. březen 2019

19.15 - 20.15
ILONA 19:15 (instruktor: Ilona Přibylová)

Sobota 16. březen 2019

10.15 - 11.30
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)

Neděle 17. březen 2019

18.45 - 20.00
ALPINNING + BODY FORMING (instruktor: Eva Kadlecová)