Běžecký klub SCE

Pravidelné výběhy od 15.10.2018

Každý čtvrtek 19:00 - 20:30

Cena 120,-

Permanentka 1200,- (11 treninků, platnost 6 měsíců)

Trenéři

Míša Kašová

Míša se věnuje studiu Aplikované tělovýchovy a sportu osob se specifickými potřebami na FTVS. Od mala má ráda sport, hlavně cyklistiku a běhání. Mnoho let dělala závodně atletiku, teď si ráda nějaký ten závod také zaběhne, ale nejraději běhá tak, abych z toho měla radost a běh si užívala. Míša je certifikovaná fitness trenérka, v oblibě má zejména kruhové tréninky, které v SCE také vede. Dále se věnuje trénování v rámci kurzů Jdu běhat a také tréninku atletiky dětí v SK Aktis Praha a taky pod Domem dětí a mládeže trénuje netradiční sporty. Asi žádný sport jí není cizí, ráda si zahraje a zkusí vše, hlavně když je při tom sranda! 

Milan Bébr

Milan studuje Fakultu tělesné výchovy a sportu (momentálně 3. ročník). Aktivně hraje fotbal, ale ve svém volném čase se věnuje i spoustě jiných sportů jako je například běh, kolo, plavání nebo tenis.

[IMG_8746instlogosmall.jpg]

Mnoho tzv. hobby běžců přestává na podzim běhat kvůli počasí a nemocem. Vrací se k běhu opět až na jaře, a to je velká škoda, neboť běžecká úroveň klesá rychleji, než stoupá. Nebuďte měkký a přidejte se k nám do běžeckého klubu! Udržíme formu celý rok! Celoroční běhání vám díky změnám teplot zvýší imunitu a odolnost organismu. Zaměříme se také na správné provedení a techniku běhu, která je také velmi důležitá.

- Chceš se zamilovat do běhu? Naučíme tě to! Ty jen doraz!
- Máš velké cíle / půlmaraton?
- Čeká tě závod / 10 km?
- Chceš si vylepšit čas na 5 km?
- Trápí tě bolest při běhu? Poradíme.

Tréninky budou mít tuto skladbu:

  1. zahřátí a docházka
  2. rozcvička a abeceda
  3. trénink
  4. ​protažení a regenerace
  5. ​sprcha a rozchod


[IMG_8754small.jpg]
[IMG_8757small.jpg]


Radka Hanzlová

Radka je běžkyně tělem i duší, studující doktorandka a analytička v Sociologickém ústavu. Běhání a vše s ním spojené patří mezi její každodenní aktivity, bez kterých si život nedokáže představit. V průběhu života si prošla vývojem od sprinterky po maratonkyni, proto má mnoho zkušeností, které by ostatním (nejen) začínajícím běžcům ráda předala.

IMG_9337instlogo.jpg