Základní kurz lezení pro dospělé

Jste začátečník nebo mírně pokročilý lezec a nejste si jistý v tom co děláte? Přihlaste se do základního kurzu lezení na umělé stěně.

Co se naučíte/dozvíte?

- bezpečnost pohybu po umělé stěně
- navazování, vzájemná kontrola, lezení a jištění
- základy techniky lezení
- základy lezeckého pohybu
- něco o materiálu, jistících pomůckách
- bezpečně jistit prvolezce i druholezce
- vyvádění cest
- chytání pádů

Cena za kurz:

2500 Kč za 6x2 hodiny.
Pokud se do skupinového kurzu přihlásíte jako dvojice poskytujeme slevu 10 %. V ceně kurzu je zahrnuto vstupné na stěnu, půjčení veškerého lezeckého vybavení, instruktoři.

Jak se přihlásit:

Přes přihlašovací formulář, kde naleznete i aktuálně vypsané termíny: https://forms.gle/B4K6zjs1gHk3pNrX

Placení:

na účet 2901206670/2010 nebo v hotovosti při zahájení kurzu.

Organizace:

Kurz probíhá vždy ve stejný den ve Sport Centru Evropská 6x po sobě. Skupinový kurz proběhne při minimální účasti 2 zájemců (maximální počet je 6 osob). Pokud by vám skupinový kurz nevyhovoval, je možné se domluvit na individuálních lekcích nebo uzavřených skupinkách na míru :). Sežeňte si své vlastní spolulezce, napište e-mail a domluvíme zajímavou cenu a čas, který vám bude vyhovovat. Kurzy probíhají vždy na uzavřené stěně, takže nás nikdo nebude vyrušovat a budeme na stěně zcela sami.

Instruktoři:

Kdo se o vás bude starat? Náš legendární instruktor Martin Růžička (Kytka) s dlouholetou praxí a bohatými lezeckými zkušenostmi. Na skalách, i když na to nevypadá, má vylezené cesty desátého stupně a leze 40 let. Instruktorské praxi se věnuje cca 20 let a metodiku má naprosto v malíku. Není otázky, na kterou by neznal odpověď. Chcete se tedy opravdu něco naučit a ne si jen "zalézt"? Přihlaste se právě k němu!

Kontakty:

Web: www.horoakademie.cz
E-mail: info@horoakademie.cz
Tel.: 739 356 467
Fb: facebook.com/horoakademie/