INDOOR ROWING – INSTRUKTOŘI

Cvičení na veslařských trenažérech je nesmírně variabilní a přístup každého instruktora je trochu jiný. Podoba lekcí se tak může výrazně lišit - vyzkoušejte jich více a najděte si, co Vám vyhovuje. Profily instruktorů najdete na www.conceptfitness.cz, kde je můžete také známkovat. Chcete-li instruktorům (i ostatním návštěvníkům) něco o jejich lekcích napsat, využijte diskuzní fórum na stejném webu.

Alena.png
Alena

Aleniny lekce Rowingu jsou postavené na svižné a rytmické hudbě různých žánrů a z různých koutů světa. V poslední době se na svých hodinách hodně věnuje HIIT (intervalovému tréninku na vysoké intenzitě), tyto hodiny nejsou vhodné pro úplné začátečníky. Alena si vypisuje hodiny mimo pevný rozvrh - i na přání klientů. Buď sledujte online rozvrh SCE nebo jí dejte vědět (FB Alena Masáková).
 

Jitka.png
Jitka

Jitku není třeba návštěvníkům SCE představovat… Instruktorka aerobiku, spinningu, indoor rowingu a také úspěšná veslařka, která dodnes pravidelně vozí medaile z Masters mistrovství ČR i Evropy. Zkušenosti ze všech těchto aktivit využívá na svých lekcích, které probíhají do rytmu hudby podle jejích motivujících pokynů.Roman.png
Roman

Další veslař mezi instruktory, zároveň ale člověk se zkušenostmi z mnoha dalších sportovních odvětví – jako aktivní účastník i instruktor. Má rád pohyb i lidi – budete u něj v dobrých rukou.
Momentálně cvičí adhoc víkendové prodloužené lekce pro svou skupinu, tomu odpovídá i jeho přístup a přátelská atmosféra. Pár míst většinou zbývá i pro veřejnost v rezervačním systému.

 

Petr.pngPetr

Petr má stříbro z veslařského MS, bronz z ME, 8. místo z OH v Aténách a 10. z Pekingu, je mnohonásobný Mistr ČR a vítěz Primátorek… Přesto se ale na jeho lekcích nemusíte bát veslařského tréninkového drilu, toho si podle svých slov užil dost. Při cvičení se snaží předat své sportovní zkušenosti tak, aby to pokud možno všechny bavilo. Jeho lekce jsou zaměřené na celkový rozvoj kondice a na své si přijdou začátečníci i pokročilí veslaři. Vesluje se u něj na nižších frekvencích, intenzitu si každý volí sám.