Dominika Dvořáková (Domča)

„Kam míří tvoje pozornost, tam směřuje tvoje energie a tam se objeví i výsledky.“

Jmenuji se Dominika / Domča a zde ve Sportcentru vedu každý pátek od 18:00 kruhový trénink. Mým cílem není klienty na hodinách zničit tak, aby se pak nemohli týden hýbat, ale naopak aby z hodiny odcházeli s dobrým pocitem, že se zapotili a že pro sebe něco udělali.

Pohyb je pro mě nedílnou součástí mého života. Dříve jsem se věnovala atletice a následně jsem chodila na taekwondo, kde mi vyhovovala především kombinace kardia a posilování a celková náročnost tréninků, kdy jsem na sobě většinou neměla nitku suchou. Podobně to zažijete na mých kruhových trénincích, kdy se sice nebudeme věnovat bojovému umění, ale pořádně si společně zamakáme a zapotíme se. Na každém stanovišti procvičíme určitou část těla a posilování občas proložíte kardiem. Vždy se na hodinách snažím ukázat lehčí i těžší verzi cviků a dohlížím na jejichsprávné provedení. Důraz kladu také na správné dýchání, ke kterému mi pomohlo cvičení jógy, jejíž principy využívám, když potřebuji zklidnit mysl a protáhnout tělo.

Snažím se být veselá, radovat se z maličkostí a užívat si přítomný okamžik. Jelikož miluji pohyb, ve volném čase jezdím často na kole, chodím po horách, ráda se projdu i po městě a občas si zaběhnu SpartanRace. Nejlépe si odpočinu při práci na zahradě, na procházce, ale i u knížky nebo u filmu s kočkou na klíně :-)

Domca.jpg