21. - 24. 2.
25. 2. - 3. 3.
4. - 10. 3.
11. - 17. 3.

Čtvrtek 21. únor 2019

07.00 - 08.00
ZRUŠENO DO ODVOLÁNÍ! KRUHÁK ! (instruktor: Honza)
08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
18.00 - 19.00
ZRUŠENO!! FORMING ACADEMY MIKE
19.00 - 20.00
záskok ??? PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
20.00 - 21.15
ZÁSKOK JANA B. YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)

Pátek 22. únor 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA (instruktor: Jitka Mašátová)
17.45 - 19.00
ZRUŠENO!! CLASSIC YOGA 17:45
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)

Sobota 23. únor 2019

14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)

Neděle 24. únor 2019

14.00 - 15.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.30 - 20.00
ZÁSKOK JANA B. YOGA 1,5H (instruktor: Jana Budinská)

Pondělí 25. únor 2019

08.00 - 09.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
TABATA/ TRX 17:00 (instruktor: Dominika Rejzková)
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika Rejzková)
18.00 - 19.00
ZRUŠENO!! YOGA (instruktor: Majda Puchmeltrová)
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Michal Dlask)
20.00 - 21.00
POWER JOGA 20:00 (instruktor: Eva Perútková)

Úterý 26. únor 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška Korseltová)
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena Ambrožová)
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena Ambrožová)

Středa 27. únor 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina Marešová)
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana Hošková)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana Budinská)

Čtvrtek 28. únor 2019

08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)

Pátek 1. březen 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA (instruktor: Jitka Mašátová)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona Přibylová)
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)

Sobota 2. březen 2019

14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)

Neděle 3. březen 2019

17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena Ambrožová)

Pondělí 4. březen 2019

08.00 - 09.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
TABATA/ TRX 17:00 (instruktor: Dominika Rejzková)
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika Rejzková)
18.00 - 19.00
YOGA (instruktor: Majda Puchmeltrová)
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Michal Dlask)
20.00 - 21.00
POWER JOGA 20:00 (instruktor: Eva Perútková)

Úterý 5. březen 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška Korseltová)
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena Ambrožová)
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena Ambrožová)

Středa 6. březen 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina Marešová)
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana Hošková)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana Budinská)

Čtvrtek 7. březen 2019

08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)

Pátek 8. březen 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA (instruktor: Jitka Mašátová)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona Přibylová)
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)

Sobota 9. březen 2019

14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)

Neděle 10. březen 2019

17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena Ambrožová)

Pondělí 11. březen 2019

08.00 - 09.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
11.30 - 12.45
soukromá hodina
17.00 - 18.00
SOUKROMÁ HODINA
17.00 - 18.00
TABATA/ TRX 17:00 (instruktor: Dominika Rejzková)
18.00 - 19.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ (instruktor: Dominika Rejzková)
18.00 - 19.00
YOGA (instruktor: Majda Puchmeltrová)
19.00 - 20.00
KICKBOX pro dospělé (instruktor: Michal Dlask)
20.00 - 21.00
POWER JOGA 20:00 (instruktor: Eva Perútková)

Úterý 12. březen 2019

07.00 - 08.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 7:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
08.30 - 09.30
ZÁVĚSNÝ SYSTÉM (TRX) 8:30 (instruktor: Maruška Korseltová)
18.00 - 19.00
KRUHOVÝ TRÉNINK 18:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
DANCE FITNESS 18:00 (instruktor: Helena Ambrožová)
19.00 - 20.15
YOGA 19:00-20:15 (instruktor: Helena Ambrožová)

Středa 13. březen 2019

09.00 - 10.00
JOGA (instruktor: NIKOLA)
17.00 - 18.00
BODY 17:00 (instruktor: Jitka Mašátová)
17.30 - 18.30
KICKBOX DĚTI 17:30 (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
PILATES 18:00 (instruktor: Martina Marešová)
18.30 - 19.30
TAE BO 18:30 (instruktor: Dana Hošková)
19.30 - 20.45
YOGA 19:30 (instruktor: Jana Budinská)

Čtvrtek 14. březen 2019

08.30 - 09.30
ZÁVESNÝ SYSTEM TRX (instruktor: Maruška Korseltová)
15.00 - 16.00
MammaFitness (instruktor: Veronika Minářová)
17.00 - 18.00
AE BODY (instruktor: Jitka Mašátová)
18.00 - 19.00
FORMING ACADEMY MIKE (instruktor: Michal Dlask)
18.00 - 19.00
KRUHÁČ (instruktor: Michaela Kašová)
19.00 - 20.00
BODY (instruktor: Dana Hošková)
19.00 - 20.00
PILATES (instruktor: Jana Czeizelová)
20.00 - 21.15
YOGA (instruktor: Helena Ambrožová)

Pátek 15. březen 2019

17.00 - 18.00
TRX/TABATA (instruktor: Jitka Mašátová)
17.45 - 19.00
CLASSIC YOGA 17:45 (instruktor: Ilona Přibylová)
19.00 - 20.00
TAE BO 19:00 (instruktor: Katka Vihanová)

Sobota 16. březen 2019

14.00 - 15.00
Intensive Body Workout (instruktor: Veronika Minářová)
15.00 - 16.00
Závěsný systém (TRX) (instruktor: Veronika Minářová)

Neděle 17. březen 2019

17.00 - 18.00
BŘIŠNÍ PEKÁČ 17:00 (instruktor: Šárka Dvořáková)
18.00 - 19.00
BODY 18:00 (instruktor: Dana Hošková)
18.30 - 20.00
YOGA HELČA 1,5H (instruktor: Helena Ambrožová)