Vážení zákazníci SCE,

Vzhledem k tomu, že se neustále opakuje situace, kdy si někteří zákazníci opakovaně zarezervují místo na sportovní aktivitu, a pak nepřijdou ani svoji účast neodhlásí a zabírají tak místa dalším zájemcům, rozhodli jsme se situaci řešit ve prospěch ostatních zákazníků.

Objednávání sportovních aktivit bude možné pouze prostřednictvím čísla webové registrace nebo prostřednictvím čísla platné permanentky, s využitím rezervačního systému on-line, telefonicky či osobně. V případě opakované absence na objednaných a neodhlášených hodinách, bude možnost další rezervace zablokována. Tím zabráníme blokování kapacity míst na hodinách.

Využívat on-line rezervační systém na našich webových stránkách www.sportcentrumevropska.cz, pro rezervaci vašich sportovních aktivit vřele doporučejeme, nebudete odkázáni na přetížené telefonní linky a získáte rychlý přehled o volných kapacitách našeho sportovního centra.

a) Pro ty, kteří již mají webovou registraci nebo permanentku, se nic nemění. Budou si rezervovat své místo na hodině číslem permanentky nebo číslem webové registrace, a to standartním způsobem – osobně, telefoniky nebo on-line systémem přes naše www stránky.

b) Pro ty, kteří ještě webovou registraci nemají nebo nevlastní žádnou permanentku, je nutné provést registraci na našich webových stránkách www.sportcentrumevropska.cz, záložka „REZERVACE“

  • webová registrace je zdarma
  • nevyžaduje složení žádné hotovosti
  • vytvoření registrace trvá pár minut

S registrací do systému vám rádi pomůžeme i na recepci SCE.

Od 1.8.2010 již nebude možné provádět rezervaci pouze na jméno, ale právě jen výše popsaným způsobem. Proto prosím neváhejte s vytvořením své webové registrace již nyní.

Věříme, že zmíněné opatření přispěje k vaší větší spokojenosti.

Vaše SCE