.

Naši instruktoři

Zde najdete informace o našich instruktorech skupinových lekcí, kteří působí v SCE.
Tabata, Spinning, Alpinning, osobní trenérka

Poradenství fitness, výživa, Spinning,

Nabízím

 • Spinning, veslování (6 let vrcholového veslování)
 • doplňky stravy
 • redukce hmotnosti
 • power joga
 • aerobic
 • kruhové treninky
 • Power stretch
 • Alpinning
 • kondiční treninky pro fotbalisty,hokejisty

Kontakt

tel.: +420 777 603 947
jitkamasatova@centrum.cz
Instruktor Fitness, Alpinning, Kruhový a intervalový trénink

Instruktor Fitness Instruktor Aerobic Master Core systém Cvičení pro těhotné a po porodu

O mně

Vystudovala jsem sportovní gymnázium a následně potom Českou zemědělskou univerzitu s oborem Ekologie. Jako malá jsem se věnovala sportovní gymnastice, z které jsem plynule přešla do sportovního Aerobicu, kde jsem v roce 2000 získala titul Mistra Republiky.

Po ukončení sportovní dráhy Aerobicu jsme si udělala instruktorský kurz a od roku 2006 jsem vedla hodiny Aerobicu všeho druhu.

V roce 2009 jsem na rok odletěla na Nový Zéland sbírat zkušenosti a po návratu mne očaroval Alpinning, kterému se věnuji téměř nepřetržitě již skoro 10 let do teď.

Moje hodiny jsou koncipované tak, že si protáhnete, posílíte i zapojíte skoro všechny partie těla. Pokročilý Alpinnisté si umí na mé hodině máknout a pro začátečníky mám vždy připravenou variantu, jak si poradit s každým kopcem který nás čeká. Na závěr nás vždy nemine posilování jak zadní partie těla, tak i břicha a úplný závěr hodiny je věnovaný protažení, a tak trochu uklidňující meditaci.

Ať už chcete zlepšit fyzičku, zesílit, zhubnout, či si prostě zacvičit a užít si hodinu, jsem tady pro Vás! Na věku, ani pohlaví nezáleží, důležitá je vůle začít a chuť vytrvat.

Těším se na Vás každý čtvrtek v 18:00 hod! OLI

Kontakt

tel.: +420 737 954 383
kralikova.olga@seznam.cz
Tae - Bo

Poradenství fitness, výživa, Spinning,

O mně

Taebu se věnuji cca 11let a dá se říci, že se stalo součástí mého života. Ve svých lekcích cvičíme na maximum a snažím se klientům předat co možná nejvíce energie aby odešli s pocitem, že udělali to nejlepší pro své tělo a pro svou psychiku. Snažím se vybírat moderní a "chytlavou" hudbu tak aby vás lekce co nejvíce bavili a užili jste si je stejně jako já.

Taebo je moderní druh skupinového aerobního cvičení na rychlou hudbu, které kombinuje prvky taekwon-do a klasického boxu s prvky tanečního aerobiku.

Kromě Taeba se aktivně věnuji také Beach voleyballu.

Těším se na společné lekce s vámi
Katka

Bosu, TRX

Fitness, body styling, cvičení na BOSU, TRX

O mně

Sport je nedílnou součástí mého života již od 6 let, kdy jsem se začala věnovat atletice a moderní gymnastice. V běhu na tratích 1500 m a 3000 m jsem se pravidelně umisťovala na předních příčkách v rámci republikových soutěží a stala se i členem juniorské atletické reprezentace.

V současné době se atletice již závodně nevěnuji. Během posledních dvou let se primárně zaměřuji na fitness, body styling, cvičení na BOSU a se závěsnými systémy TRX. Na běh jsem však rozhodně nezanevřela a dál ho kombinuji v rámci tréninků i s fitness a jinými sporty jako in-line brusle či jízda na kole.

Na mých lekcích BOSU a TRX Závěsné systémy se rozhodně nebudete nudit. Do cvičení dávám maximum, aby klienti odcházeli spokojeni a s úsměvem. Těším se na Vás!

Jóga

Nabízím

Kromě Jógy se věnuji cestování a mým životním koníčkem a prací současně je být šefkuchař.

Specializuji se na veganskou a vegetariánskou kuchyni. Vařil jsem po boku michelinských šéfkuchařů, učil se od kuchařských mistrů a pracoval ve vyhlášených restauracích po celém světě.

Do svých lekcí jógy se snažím dát maximum pozitivní energie a preciznosti v pohybu tak aby jste odešli s úsměvem a s pocitem skvélého protažení a uvolnění těla i mysli.

Těším se na vás
Patrik

Pilates, Alpinning

Nabízím

Pilates Dynamic každé PONDĚLÍ v 19:00h
Pilates s pomůckami každý PÁTEK v 18:00h
Alpinning každý PÁTEK v 19:15h

O mně

na fakultě tělesné výchovy jsem se zabývala zdravotním cvičením a vnímala pohyb jako důležitou součást běžného života. S metodou Pilates jsem se setkala před 14 lety a zaujala mne dokonalá kombinace protahujících a zároveň posilujících cviků. V té době jsem byla lektorkou jógy a rozdílnost dechových cviků a důraz na přesnost jednotlivých poloh těla, mne posunula k dalšímu úhlu pohledu na cvičení.

1995 Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy
2001 Instruktor Step aerobiku, FISAF
2006 Specializovaný kurz – Poweryoga advanced, FISAF
2007-2008 Instruktor pohybové metody Pilates, Sabongui - Pilates academy
2013 Instruktor Alpinningu, Wellnes.cz
Joga

Poradenství fitness, výživa, Spinning,

O mně

Dýchání, pohyb, radost, spolubytí... jóga je cestou poznávání sebe sama i světa kolem. Přijďte tu cestu se mnou sdílet... jsem několikrát certifikovaná lektorka jógy i zdravotního cvičení a při svých lekcích se snažím o hledání rovnováhy mezi sílou a protažením, mezi námahou a zklidněním...

Vítán je každý, i ten, kdo s jógou začíná...

instruktor Spinningu

Poradenství fitness, výživa, Spinning,

O mně

Sport je moje drogou, jsem aktivní na výkonnostní úrovni v celém spektru vytrvalostních disciplín, např. v běhu, cyklistice, triatlonu a běhu na lyžích.

Instruktora spinningu dělám již od roku 2000, ve svých lekcích se snažím o pestrost a komplexnost, tedy mimo "běžného šlapání" zařazuji i koordinační a posilovací prvky na ruce i nohy.

V lekcích střídám úseky vysoké a nízké intenzity, prostě tak, aby charakter fyzické náročnosti hodiny byl podobný intenzitě svižné vyjíždky na kole v kopcovitém terénu.

Teším se na vaši hojnou účast

instruktorka Spinningu

Cvíčím

Každé PONDĚLÍ v 19:00h a PÁTEK v 18:15h

Nabízím

Spinning jezdím už od pravěku :-) Pořád věřím, že je šetrný na klouby v těle. Miluji rockovou muziku, někdy až na hraně metalu, ale nepohrdnu i „diskoškou“.

Heslem hodiny je – těžko na cvičišti, lehce na bojišti. Takže hodiny jsou „na pohodu“, důležité je si čas na kole užít, ne přežít.

Na kolech jsme team, jsme parta, potíme se a funíme do kopce všichni, proklínáme trenéra všichni, ale nevzdáme to. To je to, co nás spojuje. A proto ještě jezdím. Spíš rychleji než pomaleji. A stojí to za to :-)

těším se na vás Mirka

Body forming

Trenérka skupinových lekcí od roku 2008

O mně

Sport mě baví od malička, kdy jsem si vydupala první hodiny gymnastiky a pak s týmem skončila v celorepublikové soutěži druhá.

Poté jsem pokračovala sportovním aerobikem a akrobacií a silovými sporty. Mé motto je, že tělo mám jen jedno na celý život a musím se o něj starat, aby bylo funkční a mělo aspoň přirozený rozsah. Po narození mého syna v roce 2020 jsem zvolnila a můžete se na mne těšit na hodinách Body Formingu, která je zaměřena primárně na ženy. Hodina je koncipovaná tak, aby ji zvládl jak začátečník, tak zkušená cvičenka. Každý cvik má několik modifikací a každý si může zvolit tu, která ho posune mírně z komfortní zóny. Začínáme jednoduchou rozcvičkou a pak už posilujeme jednotlivé svalových skupin, až z nás stříká pot. Žádné choreografie, nemusíte si nic pomatovat a můžete se soustředit jen na sebe, na své tělo a odpočinout si od všedních starostí. Posledních 10 min věnujeme protahování, abychom se udržely pružné a omezily pozdější bolest svalů na minimum. I když garantuji, že si na trénink pozdější den vzpomenete. A o to jde. Endorfinům a dobré náladě zdar! Danča.

Certifikáty

 • ETB Basic instruktor 2008
 • FISAF certifikát instruktora aerobicu a fitness od roku 2009
 • ETB Advanced instruktor 2011
Alpinnig, Tabata, Body Forming

Poradenství fitness, výživa, Spinning,

O mně

Přijďte si semnou zlepšit fyzičku,zesílit a udržet si kondici. Moje hodiny jsou dynamické, energické převážně kardio workout, ale zároveň zapojíme naše břišáky a problémové partie. Důležité je si hodinu užít,pořádně zamakat,dát do toho vše a odcházet s výborným pocitem.Tesim se na Vás.

Eva

INSTRUKTORKA SPINNINGU

O mně

Každý hledáme pro sebe tu ideální tělesnou i duševní terapii. A nikdy není pozdě, na nic! Třeba vyzkoušet poprvé spinning.

Spinning je zážitek, únik, emoce, dobrodružství a skvělá muzika k tomu. Jednou šlapeme po mexický pláži tak rychle, jak jen můžeme. Pak zpomalíme a funíme se zátěží do kopce v Itálii a po té dřině si zase zatančíme v kubánském baru a je nám skvěle. Zvládneme u toho i posilovat s činkami a to hlavní je, že nejsme sami.

Spinning je o energii, kterou dáváme a taky jí od druhých dostáváme. A platí, že jaký si to uděláme, takový to máme, takže ano, při spinningu spalujeme, tvarujeme, posilujeme, protože my se společně co? Hecujeme. Spinning je životní styl s bonusem setkávat se s bezvadnými lidmi.

Julie

Rowing

Petr má stříbro z veslařského MS, bronz z ME, 8. místo z OH v Aténách a 10. z Pekingu, je mnohonásobný Mistr ČR a vítěz Primátorek… Přesto se ale na jeho lekcích nemusíte bát veslařského tréninkového drilu, toho si podle svých slov užil dost. Při cvičení se snaží předat své sportovní zkušenosti tak, aby to pokud možno všechny bavilo.

Jeho lekce jsou zaměřené na celkový rozvoj kondice a na své si přijdou začátečníci i pokročilí veslaři. Vesluje se u něj na nižších frekvencích, intenzitu si každý volí sám.

Kvalifikace

 • Trenérská licence A + specializace veslování na FTVS
 • Kdysi trenér dorostenek a mužů, dnes hobby veslařů na vodě
 • 30 let veslování

Zaměření tréninků:

 • Všeobecný rozvoj kondice od začátečníků až po profíky

Co ještě mohu dělat:

 • Tvorba tréninkových plánů, příprava na závody, kondiční posilování

Trénuji s radostí, nikoho nebudu nutit - každý má sportovat pro sebe. Pro zábavu ještě závodím a kdo chce, může také se mnou.

Petr

Alpinning

Už od malička je sport mým velkým koníčkem. V brzkém věku jsem začala aktivně lyžovat a jezdit na kole. Později jsem propadla tanci a stala se profesionální tanečnicí. Také ráda běhám a jezdím na bruslích. Mimo fitko jsem studentkou 3. LF UK v Praze, konkrétně obor Všeobecné lékařství.

S alpinningem jsem se seznámila asi před 6 lety. Mám za sebou více než 4 roky zkušeností s vedením lekcí alpinningu. Na svých hodinách kombinuji klasický alpinning s posilováním hlavních částí těla. Tak přijď a zažij to naživo!

Míša